Konzervy a vaničky (26 produktov)

Zákazníci si najviac obľúbili značky Animonda a Brit. V prípade, že ste si nevybrali tu žiadny produkt, skúste sa pozrieť aj na kategórie Konzervy a vaničky pre mačky a Konzervy pre psov. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Animonda Konzerva Gran …

Zobraziť viac

Zákazníci si najviac obľúbili značky Animonda a Brit. V prípade, že ste si nevybrali tu žiadny produkt, skúste sa pozrieť aj na kategórie Konzervy a vaničky pre mačky a Konzervy pre psov. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Animonda Konzerva Gran Carno hovädzie + zverina 800 g.

Product image

Animonda Konzerva Gran Carno hovädzie + kura 800 g

Môžete mať v utorok 12. 12.4,10 €
Konzervy a vaničky - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Konzervy a vaničky ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Konzervy a vaničky na 86 %
Recenzia produktu: Pet Farm Family Bio Kravina pre psov 400 g
5 / 2x
psíkovi chutí
Recenzia produktu: Pet Farm Family Divočina pre psov 180 g
5 / 4x
Top
Recenzia produktu: Pet Farm Family Bio Kravina pre psov 180 g
3 / 2x
Konkrétne s touto konzervu som nie spokojná nakoľko v každej ktorú som otvorila bolo od 40g. do 50g čistého stuhnutého tuku ktorý samozrejme nemôžem dať psíkovi a tak zo 180g konzervy vyhodím tretinu, ostatné druhy sú zatiaľ vporiadku.Takže hovädziu konzervu už nebudeme objednávať.S pozdravom Krajčová.

Kategóriu Konzervy a vaničky sme pre vás zoradili podľa hodnotení zákazníkov od najlepšie hodnotených. Pozrite sa na produkty z kategórie Konzervy a vaničky zoradené od tých najlacnejších. Kategóriu Konzervy a vaničky sme pre vás tiež poskladali od najkvalitnejších produktov.