KIWU WUKI Dámsky balíček

-9 %

KIWU WUKI Dámsky balíček

Doprava zadarmo

Dásmky balíček na podporu plodnosti obsahuje: KIWU WUKI PinkFertil 90 cps + KIWU WUKI VITEX Agnus Castus 90 cps.

Na sklade vo štvrtok 30. 1. Môžete mať už vo štvrtok 30. 1. možnosti doručenia
Osobný odber v lekárni nie je možný
40,99 € 45,28 €
Nákupom získate 40.99 kreditov

KIWU WUKI Dámsky balíček

PinkFertil

Doplnok stravy pokrývajúci svojim zložením špecifické výživové požiadavky ženy pri snažení o otehotnenie. Špeciálny koktejl 113 bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín pre podporu reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy. PinkFertil obsahuje látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú psychickú činnosť a prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Zloženie prípravku obsahuje vedecky overené zložky, ktoré môžu pomôcť zvýšiť šance pre úspešné otehotnenie.

Hlavné účinky PinkFertil

  • formulácia prípravku obsahuje vedecky dokázané zložky, ktoré zvyšujú plodnosť ženy
  • priaznivé účinky na ovuláciu a pravidelný menštruačný cyklus
  • podpora reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy
  • optimalizácia hormonálnej hladiny po dlhodobom užívaní antikoncepcie
  • obzvlášť vhodný pre ženy, ktoré plánujú bábätko v zrelšom veku
  • PinkFertil je vhodným výživovým doplnkom aj pre ženy plánujúce asistovanú reprodukciu (IVF)

Aké je zloženie PinkFertil a aký majú jednotlivé zložky vplyv na organizmus?

Vitex Agnus Castus extract 5% – obsahuje progesterónu podobné zlúčeniny, ktoré stimulujú uvoľňovanie luteinizačného hormónu a podporuje ovuláciu (uvoľnenie vajíčok). Pomáha udržiavať hormonálnu rovnováhu, zmierňuje náladovosť, úzkostné stavy a nespavosť. Reguluje menštruačný cyklus, svojim pôsobením pomáha aj pri liečbe akné. Pôsobí tiež protibaktériálne.

MACA 4:1 – je bohatá na minerály, vitamíny a fytosteroly. Maca pomáha udržiavať rovnováhu hormonálneho systému, má pozitívny vplyv na plodnosť mužov aj žien. Posilňuje imunitný systém, telesnú vitalitu a omladzuje organizmus. Pomáha liečiť niektoré formy neplodnosti u žien. Pomáha pri menštruačných bolestiach a nepravidelnej menštruácii.

Odporúčané užívanie: 3 kapsuly 1x denne pred jedlom po dobu 3 mesiacov pred plánovaným otehotnením, zapiť dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná dĺžka kúry: min. 3 mesiace


Agnus Castus

Doplnková liečba pri poruchách vaječníkov a maternice.

Extrakt Vitexu jahňacieho v koncentrácií 2:1 zodpovedá až 1000mg východzej drogy v jednej kapsuli. Odporúčaná denná dávka sa pohybuje medzi 400 – 1000mg drogy. Užívanie Vitexu u žien s hormonálnymi a menštruačnými poruchami má v Európe viac nez 2500 ročnú tradíciu. Vitex pomáha zvyšovať hladinu progesterónu a znižuje hladinu prolaktínu, ktoré riadia ovuláciu a tým podporuje ovuláciu (uvoľnenie vajíčka).

Odporúča sa ako doplnková liečba pri poruchách vaječníkov a maternice, ženskej neplodnosti a pri prevencii spontánneho potratu. Vedecké štúdie podporili jeho použitie na zmiernenie problémov spojených s menopauzou ako sú návaly tepla, zvýšené potenie, bolesti hlavy, napätie v prsníkoch s bolesťou, kŕče v oblasti vaječníkov, nepravidelný menštruačný cyklus, nafúknuté brucho, úzkosť, či depresia.

Odporúčame užívanie: Pre podporu tvorby žltého telieska, teda ak je problém s uvoľnením vajíčka z dôvodu zvýšenej hladiny estrogénov, alebo pri začínajúcej menopauze, kedy sa skracuje druhá polovica cyklu a znižuje sa hladina progesterónu, užívajte v druhej polovici cyklu od ovulácie po začiatok menštruácie. V ostatných prípadoch užívajte liek minimálne 3 mesiace bez prerušenia aj počas menštruácie. V liečbe je potrebné pokračovať ešte niekoľko týždňov po úprave ťažkostí.

Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula denne, ráno pred jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie v jednej kapsuli: Vitex Agnus Castus extrakt 2:1, maltodextrín. Bez živočišných prímesí a umelých prísad, cukru, lepku, príchute, farbív alebo konzervantov.

Upozornenie: Vitex nie je vhodný pre mužov u ktorých znižuje hladinu testosterónu, čím znižuje aj plodnosť a libido. Neužívajte počas tehotenstva, dojčenia, alebo ak užívate hormonálne lieky, ktoré obsahujú progesterón. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Udržujte mimo dosah detí. Skladujte pri teplote 15-25 C. Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky KIWU WUKI, ktoré nájdete v kategóriách Doplnky stravy, Pre ženy a Pohyb a celkové zdravie. Produkt teraz kúpite so zľavou 9 %.

EAN: 8588004160521
Značka: KIWU WUKI
Velikost balení: 90 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre ženy
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je: Na akné, Na klimaktérium / menopauzu, Na psychickú vyrovnanosť, Na plodnosť, Na únavu a vyčerpanie
Originálny názov: KIWU WUKI Dámsky balíček
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Doplňujúce informácie

EAN: 8588004160521
Značka: KIWU WUKI
Velikost balení: 90 ks
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Pre: Pre ženy
Režim výdaja: Doplnok stravy
Na čo je: Na akné, Na klimaktérium / menopauzu, Na psychickú vyrovnanosť, Na plodnosť, Na únavu a vyčerpanie
Originálny názov: KIWU WUKI Dámsky balíček
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia