Remington IPL epilátor IPL 6250 epilátor

Remington IPL epilátor IPL 6250 epilátor

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Epilátor Remington i-LIGHT ESSENTIAL využíva optimálnej technológie k trvalému odstráneniu chloupků.S týmto prístrojom možno teraz odstraňovať chĺpky v pohodlí domova. Dosiahnite skvelých výsledkov ako zo salónu. Epilátor je rýchly, jemný k pokožke a ponúka trvalé odstránenie chĺpkov. Epilátor i-Light Essential ponúka trvalé odstránenie chĺpkov. Možno používať ženami aj mužmi pre oblasti pod krkom - vrátane nôh, paží, podpazušia, slabín, chrbta, hrudníka a ramien. i-LIGHT ESSENTIAL je rovnako účinný na mužskom i dámskom tele. S touto technológiou už môžete ošetrovať oblasti chrbta, ramien a hrudníka aj u mužov. S ergonomickým, elegantne bielym a strieborným dizajnom a pohodlnou rukoväťou, je jemný k pokožke a jednoduchý na použitie. Bezbolestná technológia rýchleho svetelného záblesku IPL, rovnaká technológia, akú využívajú profesionálne salóny, kliniky a dermatológovia. i-Light Pro prémiový IPL systém Remington ponúka klinicky overený účinok v domácom odstraňovanie chĺpkov. Odporúčaný dermatológmi, je jemný k pokožke.

Zdokonalená technológia Propulse ™
Pokročilá technológia PROPULS ™ pracuje na princípe ohrievanie vlasového folikulu, zameriava svetelnú energiu v koreňovej časti a zastavuje cyklus rastu. Svetelná energia je absorbovaná a potláča rast omráčenie folikulu.

O 50% väčší pulzný okienko
O 50% väčší pulzný okienko s ochranným UV filtrom: chráni pokožku, ľahko sa aplikuje na požadovanej oblasti. Vychutnajte si krásne hladkú pokožku!

Trvalá žiarovka
Vďaka žiarovke Infinity, tu nie sú žiadne skryté náklady. Už nikdy nebudete musieť vymeniť žiarovku alebo zostať bez prístroja Remington i-LIGHT PRESTIGE, ktorý vám zaistí dokonale krásnu a hladkú pleť.

Senzor pleti
Nepoužívajte na prirodzene tmavú pokožku, mohli by ste si spôsobiť popáleniny, pľuzgiere a zmeny farby pokožky.
Nepoužívajte na opálenú pokožku či na pokožku nedávno vystavenú slnečnému žiareniu, mohli by ste si spôsobiť popáleniny alebo poranenia.
Prístroj i-Light neúčinkuje na prirodzene biele, sivé, blond či ryšavé chĺpky na tele a tvári
Ak Vaša pokožka vyhovuje, senzor pleti zapípa.

i-Light systém Remington
i-LIGHT je rýchly, bezbolestný a vysoko efektívne. Používa prevratnú technológiu silného svetelného lúča - rovnakú technológiu odstraňovanie chĺpkov využívajú profesionálne salóny a kliniky - bezpečne odstráni chĺpky pre nádherne hladkú pleť až na 12 týždňov. i-LIGHT prináša unikátnu "multi-flash mode technológiu", vďaka ktorej predstavuje najrýchlejší metódu pre odstraňovanie chĺpkov.

Čo je intenzívne pulzné svetlo (IPL)
IPL (Intenzívne Pulzné Svetlo) je technológia, ktorá sa používa celosvetovo už viac ako 15 rokov. i-LIGHT využíva technológia rýchleho svetelného záblesku. Svetelná energia je zameraná na korienky chĺpkov pod povrchom pokožky a tak zastaví ich rast. Pulzné svetlo zacieli tmavšie sfarbenie, takže najlepšie výsledky sú vidieť na tmavších chĺpkoch.

Ako i-LIGHT funguje
Nové i-LIGHT obsahuje príručný prístroj, ktorý vyžaruje svetelnú energiu. Táto svetelná energia je absorbovaná farebným pigmentom (melanínom) vo vnútri folikuly chĺpka pod pokožkou. Táto energia zmenšuje folikulu chĺpku a potláča jeho rast. Zanecháva pokožku hladkú až po dobu 3 mesiacov.

Čo od i-LIGHT očakávať
Naše štúdie ukázali, že znateľné výsledky sú viditeľné už po prvom použití, hoci pre najlepšie výsledky je dobré opakovať proces, kedykoľvek máte pocit, že chĺpky začali opäť rásť. Výsledky môžu byť individuálne. Všeobecne odporúčame po prvom použití prístroja opakovať proces po 2-3 týždňoch. Očakávaný výsledok sa dostaví po 3 ošetreniach. Niekoľko dní po prvom ošetrení môžete zaznamenať, že chĺpky začali vypadávať. Niektoré chĺpky narastú znovu, ale jemnejšie a svetlejšie. Po prvých ošetreniach je opätovný nárast chĺpkov normálnym javom.

Ako pracuje IPL ošetrenie v porovnaní s laserovým odstraňovaním chĺpkov?
Hlavným technologickým rozdielom medzi týmito dvoma spôsobmi je, že laser využíva zameranú vlnovú dĺžku svetla, zatiaľ čo IPL používa plné spektrum spolu so špeciálnymi filtrami. Zjednodušene, IPL využíva intenzívne pulzné svetlo namiesto laserových lúčov. IPL a laser fungujú na podobnom princípe vysielania svetla do folikul chĺpkov.

Môžem sa krátko po ošetrení opaľovať?
Po ošetrení i-LIGHT svetlom vášho IPL je pokožka citlivejšia. Preto je vhodné sa niekoľko dní po ošetrení vyhýbať priamemu slnečnému žiareniu, rovnako tak i iným vplyvom ktoré by mohli pokožku podráždiť.

 

Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Remington, ktoré sú v kategóriách Kozmetika, Kúpeľ a Elektronika pre krásu. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Epilátory.

EAN: 4008496824212
Značka: Remington
Pre: Pre dospelých
Napájanie: Do zásuvky
Typ napájania: Sieťové
Originálny názov: IPL epilátor IPL 6250 epilátor REMINGTON
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4008496824212
Značka: Remington
Pre: Pre dospelých
Napájanie: Do zásuvky
Typ napájania: Sieťové
Originálny názov: IPL epilátor IPL 6250 epilátor REMINGTON
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia