II. akosť Nanogen EXP 31.8.2021 keratínové vIákna svetlo hnedá - cestovné balenie 1.5g

II. akosť Nanogen EXP 31.8.2021 keratínové vIákna svetlo hnedá - cestovné balenie 1.5g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Produkt má skrátenú dobu spotreby do: 31.8.2021. Produkt nie je možné vymeniť ani vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.
 • Skutočný a prirodzený vzhľad hustých vlasov v priebehu niekoľkých sekúnd
 • Prírodné keratínové vlákna, rovnaký stavebný materiál ľudského vlasu
 • Dokonale držia vo vlasoch počas vetra, dažďa, potenia
 • Ideálne na zahustenie riedkych miest vo vlasoch či celých plôch
 • 10 prírodných odtieňov, navzájom kombinovateľných pre farebný súlad s vašimi vlasmi
 • Dermatologicky testované, vhodné pre citlivú pokožku

Jednoduchá aplikácia - Nanogen vlákna aplikujete ľahko, rýchlo a bez špinenia, jednoduchým "potriasaním" nádobky priamo nad riedkymi miestami vo vlasoch. Týmto spôsobom sa uvoľňujú tisíce mikroskopických vlákien, ktoré sa vďaka elektrostatike naviažu na každý jeden vlas spôsobom pripomínajúcim vetvičku s ihličím. Vytvárajú tak prirodzený vzhľad a prirodzený pocit hustých vlasov. Nanogen vlákna sa prichytia k vašim vlasom tak pevne, že zostanú na mieste po celý deň a nezanechávajú škvrny ani fľaky. Nanogen vlákna sú dokonca schopné odolať silnému vetru, dažďu a aj počas plávania - po použití Nanogen vodeodolného fixátora.

Nerozpoznateľný a prirodzený vzhľad - Nanogen vlákna s vašimi vlasmi priam splývajú, dodávajú im skutočný objem a umožňujú stylingové úpravy, na aké by ste si už netrúfli. Vždy, keď sa pozriete do zrkadla, budete očarení tým výsledným, prirodzeným vzhľadom, voľnému oku prakticky nerozoznateľným.
Môžete docieliť aj postupnejšiu vizuálnu premenu tým, že množstvo aplikovaných vlákien budete časom zvyšovať. Keratínové vlákna je vhodné používať tiež používať po transplantácii vlasov ako zdokonalenie výsledného vzhľadu transplantovaných vlasov.

Nanogen vlákna nielenže vyzerajú prirodzene, dizajn nádobky je elegantný a diskrétny a na pohľad vôbec nevzbudzuje dojem prípravku na problém s vlasmi.

 • Patentom chránená technológia
 • Nanogen vlákna využívajú patentovaný elektrostatický povlak a elektrostatický prúžok na nádobke. Tieto inovácie zosilujú vláknami dotváraný efekt hustých vlasov.

Nanogen vlákna boli nezávisle testované a uznané ako špičkový produkt s bezkonkurenčnými výsledkami. Vizuálna premena po aplikácii je neuveriteľná! Aplikačná nádobka má tiež priehľadný indikátor "hladiny", aby ste mali lepší prehľad o zostávajúcom množstve vlákien vo vnútri.

100% účinné pre mužov a ženy s riedkymi vlasmi - Viac ako 1 milión dokonalých vizuálnych premien je dôkazom, že Nanogen vlákna fungujú. Pôsobia absolútne prirodzene a sú šetrné k vašim vlasom a pokožke. Preto sú používané poprednými chirurgami, zaoberajúcimi sa vlasovou transplantáciou, na maskovanie pred operáciou a tiež na prekrytie hojacich sa rán po zákroku.

Elektrostatický povlak - Každé jedno keratínové vlákno je obalené patentovaným elektrostatickým povlakom. Vďaka nemu sú vlákna bipolárne nabité. Bipolárny náboj je pre Nanogen vlákna unikátny a znamená to, že sa vlákna pripoja na vlas kolmo, čo zabezpečí maximálne možné "zhrubnutie" vlasu a tým čo najlepší výsledok vo vlasoch ako celku. Bipolárne nabité vlákna majú tiež výhodu, že sa pripoja aj k vlhkým vlasom a tiež po použití niektorých kondicionérov, meniacich samotný náboj vlasu. Nezávislé testy tiež ukázali, že Nanogen vlákna sa zreteľne pripájajú kolmo na vlas, čoho výsledkom je dosiahnutie unikátnej a prirodzenej hustoty vlasov.

Prečo Nanogen vlákna v cestovnom balení?

Mať zahusťovač vlasov po ruke kedykoľvek počas dňa nám prináša ukľudňujúci pocit. Napriek skladnosti a praktickému dizajnu bežnej 15g a 30g dózy Nanogen zahusťovača vlasov, nie vždy je pohodlné nosiť ho so sebou. Najmä keď cestujeme na ľahko, bez akejkoľvek batožiny. Nanogen Keratínové vlákna – zahusťovač vlasov 1.5g je ideálnym riešením, ktoré nezaberá miesto ani v malom vrecku priliehavých nohavíc či kraťasov.

 • Diskrétne vo veľkosti krabičky Tic-Tac
 • Šikovné malé balenie vhodné na cestovanie
 • Ukryješ do predného či zadného vrecka nohavíc
 • Ideálne ako núdzová zásoba na výjazdy do spoločnosti
 • Dostupné v 4 základných prírodných farebných odtieňoch

Skúste tiež ostatné výrobky značky Nanogen, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Produkty s krátkou expiráciou a Vlasová kozmetika. Výrobok kúpite so zľavou 69 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Produkty s krátkou expiráciou.

EAN: 3001670718
Značka: Nanogen
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Originálny názov: II. akosť Nanogen keratínové vIákna svetlo hnedá - cestovné balenie 1.5g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 3001670718
Značka: Nanogen
Cesta podania: Dermatologicky - na pokožku
Originálny názov: II. akosť Nanogen keratínové vIákna svetlo hnedá - cestovné balenie 1.5g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia