Honeywell TP Kompakt 12-litrový odvlhčovač

Honeywell TP Kompakt 12-litrový odvlhčovač

Odvlhčovač vzduchu Honeywell účinne odstraňuje prebytočnú vlhkosť, nepríjemné pachy a tiež zabraňuje tvorbe plesní. Ideálny pre malé a stredne veľké izby, ako sú spálne, kuchyne, kúpeľne, pivnice atď.

Skladom 1 ks Môžete mať už v pondelok 20. 9. možnosti doručenia
189 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 189 kreditov

Honeywell TP Kompakt 12-litrový odvlhčovač

Model TP-Compact bol navrhnutý tak, aby umožňoval ľahký prenos zariadenia a jeho použitie v každej miestnosti, ktorá vyžaduje efektívne sušenie. Prístroj je vybavený inteligentným digitálnym systémom riadenia vlhkosti (typ zvlhčovača vzduchu), ktorý automaticky detekuje zvýšenú úroveň vlhkosti a aktivuje funkciu odvlhčovania, až kým sa nedosiahne cieľová úroveň vlhkosti.

Zariadenie je takmer bezúdržbové, čo výrazne ovplyvňuje pohodlie pri používaní. Horúce letá a vlhké zimy môžu spôsobiť zvlhčenie domu. Odvlhčovač TP-COMPACT pomôže tento problém vyriešiť. Jeho inteligentné funkcie vám umožnia rýchlo a efektívne obnoviť správnu vlhkosť miestností. Tento prenosný odvlhčovač je vybavený kvalitnými kolieskami, ktoré nepoškodzujú podlahu. Vďaka týmto vlastnostiam a malým rozmerom a hmotnosti je skutočne univerzálnym zariadením. Jeho originálny dizajn kombinuje modernú, čistú formu a pokročilé riešenia, ako napríklad čitateľný LED displej. Vďaka tomu sa dokonale hodí do každého moderného domu. Rýchle a ekologické sušenie - umožňuje účinné odvlhčovanie bez nepriaznivého vplyvu na životné prostredie.

Rýchlejšie odvádzanie vlhkosti: Odvlhčovač TP-Compact rýchlo a efektívne odstraňuje prebytočnú vlhkosť zo vzduchu. Najprv ho zníži na úroveň 45% v krátkom čase, potom pomocou ventilátora pokračuje v odvlhčovaní, pričom udržuje vlhkosť a kondenzáciu pod úplnou kontrolou. Pretože je zariadenie vybavené funkciou Auto-Stop, jeho nádrž nikdy nebude preplnená. Odvlhčovač sa vypne a začne znova až po vyprázdnení nádrže. Na druhej strane funkcia automatického odmrazovania umožňuje použitie zariadenia aj pri nízkych teplotách. Časovač (24-hodinový časovač). Ovládanie pomocou intuitívneho zobrazovacieho panela.

 • Tichý (iba 43 dB)
 • Objem nádrže: 2,5 l
 • Pracovná teplota: 7-35 ° C
 • Hmotnosť: 9,8 kg
 • Sušenie: 12 l / 24 h
 • Príkon: až 210 W
 • Automatický reštart v prípade výpadku napájania
 • Ekologický faktor R290
 • Funkcia automatického vypnutia: Zabraňuje preplneniu nádrže na vodu
 • Časovač: Umožňuje oneskorené spustenie až 24 hodín
 • Rozmery: 288 x 198 x 509 mm
 • Záruka: 5 rokov

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Honeywell, ktoré nájdete v kategóriách Starostlivosť o dieťa, Zdravotnícky materiál a Matka a dieťa. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Zvlhčovače a čističe vzduchu.

EAN: 4895007939974
Značka: Honeywell
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: Honeywell TP Kompakt 12-litrový odvlhčovač
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 4895007939974
Značka: Honeywell
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: Honeywell TP Kompakt 12-litrový odvlhčovač
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia