HiPP Mlieko 2 HA Combiotik od 7mes.,500g 700 g

HiPP Mlieko 2 HA Combiotik od 7mes.,500g 700 g

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Výhody produktu

Bezgluténový Bezgluténový
Hypoalergénne Hypoalergénne

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Okrem toho obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju: dôležité živiny, životne dôležité mastné kyseliny, rovnako ako užitočné prírodné kultúry mliečneho kvasenia a hodnotnú vlákninu, ktoré podporujú zdravú črevnú mikroflóru.

Materské mlieko teda chráni vaše dieťa zvnútra a tým aj navonok.

Pokračovacia hypoalergénna výživa HIPP HA2 Combiotik je vhodná od ukončeného 6. mesiaca a môžete ju podávať až do 2 rokov veku dieťaťa.

Obsahuje extenzívne štiepenú mliečnu bielkovinu a je vhodná najmä pre dojčatá ohrozené alergiou. Je dôležité dodržiavanie návodu na prípravu a uvedené odporúčania.

Vlastnosti:

  • Vláknina (GOS) podľa vzoru materského mlieka
  • Prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko obsahuje veľké množstvo probiotických kultúr, ktoré môžu byť individuálne rozdielne
  • Omega-3: esenciálne omega-3-mastné kyseliny, ktoré sú obzvlášť dôležité, pretože sú potrebné pre rozvoj mozgu a nervových buniek a tým pre zdravý rast vášho dieťaťa, ale organizmus si ich nevie sám vytvoriť
  • Hydrolyzovaná bielkovina: ak vaše dieťa doteraz dostávalo hypoalergénnu výživu, môžete vaše dieťa od ukončeného 6. mesiaca kŕmiť HIPP HA2 Combiotik s hydrolyzovanou (tzn. štiepenou) a preto hypoalergénnou bielkovinou. Táto bielkovina obsiahnutá v HIPP HA2 Combiotik má obzvlášť jemnú chuť a spája tak hypoalergénnu výživu s rastúcou potrebou chutnej stravy u starších dojčiat

HIPP HA 2 Combiotik® je ľahko stráviteľná a sýti primerane veku:

  • Obsahuje ľahko stráviteľný, bezlepkový škrob
  • Bez lepku (podľa zákona)

Zloženie

Laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (palmový olej, repkový olej, slnečnicový olej), škrob, hydrolyzované bielkoviny Mliečnej syrovátky galaktooligosacharidy z laktózy (z mlieka), vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chlorid draselný, emulgátor - estery mono-a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou, L-tyrozín, hydroxid draselný, hydroxid sodný, vápenaté soli kyseliny citrónovej, L-askorbát sodný (vitamín C), uhličitan horečnatý, draselné soli kyseliny citrónovej, síran horečnatý, L-tryptofán, uhličitan vápenatý, síran železnatý , síran zinočnatý, prírodné kultúry mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditumR1), D-panthotenát vápenatý (vitamín D), retinyl acetát (vitamín A), nikotínamid, síran meďnatý, DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), tiamín hydrochlorid (vitamín B1), riboflavín (vitamín B2), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), jodičnan draselný, kyselina listová, fytomenadión (vitamín K), Selénan sodný, D -biotin, cholekalciferol (vitamín D), kyanokobalamín (vitamín B12) 1 Lactobacillus fermentum CECT5716 Palmový olej z trvalo udržateľného poľnohospodárstva - certifikované nezávislými kontrolnými orgánmi.

Výrobok je vyrobený zo surovín prírodných farebných variácií.

Dôležité upozornenie

Pre výživu vášho dieťaťa Výlučné dojčenie je v prvých šiestich mesiacoch života pre vaše dieťa ideálne. Ako každá pokračovacia dojčenská výživa by sa nemala ani pokračovacia dojčenská výživa HIPP HA2 Combiotik používať v prvých šiestich mesiacoch ako náhrada materského mlieka, ale zásadne až po šiestich mesiacoch ako súčasť zmiešanej stravy. Individuálne rastové a vývojové potreby vášho dieťaťa môžu viest k nutnosti skoršieho použitia pokračovacej dojčenskej výživy ako súčasť zmiešanej stravy. V tomto prípade sa prosím poraďte s lekárom alebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Pri existujúcej alergii na bielkovinu kravského mlieka HIPP HA2 Combiotik nepoužívajte pri existujúcej alergii na bielkovinu kravského mlieka ani pri podozrení na vznik alergie. Pre zuby vášho dieťaťa Rovnako ako materské mlieko, obsahuje tiež každá dojčenská výživa sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy vášho dieťaťa. Častý alebo trvalý kontakt zubov s tekutinou obsahujúcou sacharidy, môže spôsobiť vznik zubného kazu a s tým súvisiace zdravotné ťažkosti. Kŕmte preto svoje dieťa plynule, nenechávajte ho z fľaše dlho piť a naučte ho čo najskôr piť z hrnčeka.

Obsah balenia

700g

Pozrite tiež ostatné produkty značky HiPP, ktoré sú v kategóriách Matka a dieťa, Detská výživa a nápoje a Pokračovacie dojčenské mlieka. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Pokračovacie dojčenské mlieka.

EAN: 4062300287945
Značka: HiPP
Produktová rada: Hipp Combiotik
Vlastnosti: Hypoalergénne, Bezgluténový výrobok
Veľkosť balenia: 700 g
Vek: >6 mes.
Originálny názov: HIPP MLIEKO 2 HA COMBIOTIK 500G 2183 OD 7MES.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4062300287945
Značka: HiPP
Produktová rada: Hipp Combiotik
Vlastnosti: Hypoalergénne, Bezgluténový výrobok
Veľkosť balenia: 700 g
Vek: >6 mes.
Originálny názov: HIPP MLIEKO 2 HA COMBIOTIK 500G 2183 OD 7MES.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia