GymBeam Iron complex 120 tabliet

GymBeam Iron complex 120 tabliet

Iron complex je zmes železa, zinku, vitamínu C a kyseliny listovej v tabletovej podobe. Ide o skvelý zdroj minerálov a vitamínov pre podporu metabolizmu, imunitného systému alebo zníženia únavy a vyčerpania.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

GymBeam Iron complex 120 tabliet

Iron complex je zmes železa, vitamínu C, zinku a kyseliny listovej v tabletovej podobe. Minerály a vitamíny sú pre športovcov veľmi dôležité, pretože zvýšené nároky na organizmus vyžadujú zvýšenú starostlivosť. Každá zo zložiek iron complexu prispieva k dôležitým procesom v ľudskom tele.

Iron complex a jeho účinné zložky:

• Železo - prispieva k metabolizmu pre tvorbu energie, správnej funkcii imunitného systému, zníženiu únavy a vyčerpania, prenosu kyslíka v tele, tvorbe červených krviniek a hemoglobínu.

• Vitamín C - udržiava funkciu imunitného systému počas intenzívnej námahy, napomáha tvorbe kolagénu, funkcii ciev, kostí, pokožky a chrupaviek, prispieva tiež k látkovej premene a fungovaniu nervovej sústavy.

• Zinok - prispieva k látkovej premene makronutrientov, kyselín a zásad, syntéze bielkovín, udržaniu optimálnej hladiny testosterónu a funkcii imunitného systému.

• Kyselina listová - napomáha k syntéze aminokyselín, funkcii imunitného systému, zníženiu únavy a vyčerpania alebo tvorbe krvi.

Iron complex a jeho výhody:

  • Komplex železa, vitamínu C, zinku a kyseliny listovej
  • Je dôležitý pre podporu metabolizmu
  • Znižuje únavu a vyčerpanie
  • Podporuje funkciu imunitného a nervového systému
  • Podporuje tvorbu testosterónu
  • Prispieva k tvorbe krvi a hemoglobínu

Zloženie

Kyselina L-askorbová, mikrokryštalická celulóza, fumarát železnatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid zinočnatý, kyselina stearová, stearan horečnatý, kyselina listová, povrchový film (hydroxypropylmetylcelulóza, glycerol, hydroxypropylcelulóza)

Dávkovanie

Užívajte 1 tabletu denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1 tableta
Železo 18 mg
Vitamín C 100 mg
Zinok 12 mg
Kyselina listová 400 μg

Upozornenie

Upozornenie: neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky GymBeam, ktoré sú v kategóriách Minerály a stopové prvky, Železo a Doplnky stravy. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Železo.

EAN: 8588007709789
Značka: GymBeam
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 120 ks
Originálny názov: GymBeam Iron complex 120 tab.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8588007709789
Značka: GymBeam
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 120 ks
Originálny názov: GymBeam Iron complex 120 tab.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia