Pharmaton® Geriavit

Pharmaton Geriavit

Liek Pharmaton® Geriavit kombinuje vitamíny, minerály, stopové prvky a ženšen v pomere, ktorý zlepšuje zdravie a obnovuje životnú energiu. Obsahuje jedinečný štandardizovaný výťažok ženšenu G115® s vysokou kvalitou a čistotou.

Je vhodný v situáciách, keď stres, nekvalitná strava a ochorenie kladú väčšie nároky na výživu a keď je nutné dopĺňať vitamíny a minerály.

Pharmaton GERIAVIT bojuje proti

Únave a vyčerpaniu

Klinicky overený

Liek Pharmaton® Geriavit bol podrobený klinickým štúdiám a všetky svedčia o tom, že napomáha pri posilnení poznávacích (kognitívnych) funkcií, zlepšuje psychický stav a fyzickú výkonnosť.

Nedávna klinická štúdia ukázala, že kombinácia vitamínov, minerálov, stopových prvkov a štandardizovaného extraktu ženšenu G115®, ktorá je obsiahnutá v lieku Pharmaton® Geriavit, zlepšuje kvalitu života účinnejšie, než rovnaká kombinácia bez ženšenu.

Klinicky overený
Bezpečný

Bezpečný

Bezpečnosť lieku Pharmaton® Geriavit bola presvedčivo preukázaná v niekoľkých klinických štúdiách a bola potvrdená jeho širokým používaním v priebehu niekoľkých posledných desaťročí.

Nedávna observačná štúdia ukázala, že Pharmaton® Geriavit takmer nevyvoláva nežiaduce účinky, neovplyvňuje parametre krvného tlaku a nevedie k zvýšeniu telesnej hmotnosti.

Obsahuje unikátny ženšen G115

Lekársky cenná zložka
Z tradičnej čínskej medicíny
Je patentovaný
Pharmaton geriavit
Vyvážená kombinácia vitamínov, minerálov a ženšenového výťažku G115

Podporuje vitalitu organizmu

vitamíny obsah geriavit

Ste pripravený na viac energie?

Dávkovanie

Dospelí: Odporúčaná denná dávka je 1 kapsula užívaná počas jedla, najlepšie pri raňajkách alebo pri obede

Deti: Prípravok nie je určený pre deti mladšie ako 12 rokov