Gainery - Na ochranu pred oxidačným stresom

Potrebujete zvýšiť kalorický príjem a nabrať na váhe a na svalovej hmote? V tom prípade siahnite po gaineroch, ktoré sú zložené zo sacharidov a bielkovín. Sacharidy vám doplnia potrebnú energiu a zásoby glykogénu vo svaloch. Komplexné sacharidy zaručia vášmu telu energiu po dlhší čas, pretože sa vstrebávajú postupne, na rozdiel od jednoduchých sacharidov, ktoré telo vstrebáva ihneď po tréningu. O…

Potrebujete zvýšiť kalorický príjem a nabrať na váhe a na svalovej hmote? V tom prípade siahnite po gaineroch, ktoré sú zložené zo sacharidov a bielkovín. Sacharidy vám doplnia potrebnú energiu a zásoby glykogénu vo svaloch. Komplexné sacharidy zaručia vášmu telu energiu po dlhší čas, pretože sa vstrebávajú postupne, na rozdiel od jednoduchých sacharidov, ktoré telo vstrebáva ihneď po tréningu. Obsah bielkovín v gaineroch je taktiež dôležitý. Bielkoviny podporujú rast svalov a regenerujú ich po fyzickej záťaži. Ak máte problém s naberaním telesnej hmotnosti, dodajte po tréningu telu gainery s vyšším obsahom sacharidov. Naopak ak chcete urýchliť len naberanie svalovej hmoty, siahnite po gaineroch s vyšším podielom bielkovín. Gainery vášmu telu doplňujú potrebné živiny, ako napríklad aminokyseliny, kreatín, vitamíny a minerály.

Gainer a jeho výhody:

  • dodáva telu energiu
  • pomáha s rastom svalovej hmoty a pri naberaní hmotnosti
  • pomáha regenerovat svaly po výkone
  • doplňuje zásoby glykogénu vo svaloch
  • môžu obsahovat vitamíny, minerály, aminokyseliny a kretín

Najlepšie hodnoteným výrobkom je Kompava Gainer koktail banán 2500 g. V prípade, že ste si nevybrali v tejto kategórii žiadny výrobok, skúste sa pozrieť aj na kategórie Hard - vyšší podiel sacharidov a Soft - vyšší podiel bielkovín. Užívatelia hodnotia najlepšie rady Kompava.

Zobraziť celý popis

4 produkty

Produkty

Produkty z kategórie Gainery sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Od najlacnejších produktov sme zoradili kategóriu Gainery. V kategórii Gainery nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.