Garmin Forerunner 645 Sandstone

Garmin Forerunner 645 Sandstone

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Pokročilé bežecké GPS hodinky s funkciou bezhotovostných platieb a prehrávaním hudby.

  • Príjem satelitného signálu GPS a GLONASS
  • Bezkontaktné platby Garmin Pay
  • Optický snímač srdcového tepu
  • Pokročilé tréningové funkcie a bežecká dynamika
  • SMART notifikácia z mobilného telefónu
  • Užívateľsky prispôsobiteľné vzhľady prostredníctvom Connect IQ
  • Kompatibilný s externými snímačmi, kamerami VIRB a cyklistickými doplnkami Varia
  • Vodeodolné pre plávanie na hladine a sprchovanie

Vzhľadom a veľkosťou je Forerunner 645 podobný nedávno predstaveným hodinkám vívoactive3. Podobne, ako vívoactive3, aj Forerunner 645 patrí medzi ľahšie a menšie modely v súčasnej ponuke Garminu. Oproti vívoactive3 nemá Forerunner 645 dotykový displej a ovláda sa pomocou piatich tlačidiel umiestnených po obvode hodiniek. Logika ovládania hodiniek je prevzatá od ostatných hodiniek Garmin. Ak poznáte ovládanie modelov fénix3, fénix5 alebo Forerunner 935, nebudete mať s pochopením funkcie tlačidiel najmenší problém. U väčšiny športových hodiniek uprednostňuje Garmin ovládanie tlačidlami pred dotykovým displejom. V náročných podmienkach tréningu, vo vode, daždi, prípadne zime je ovládanie pomocou tlačidiel rozhodne istejšie.

Forerunner 645 Music s funkciou hudobného prehrávača

Garmin Forerunner 645 je k dispozícii v dvoch variantoch: Forerunner 645 a Forerunner 645 Music. Verzia Forerunner 645 Music ponúka naviac pamäť 4GB s možnosťou uloženia až 500 skladieb a prehrávanie hudby z hodiniek priamo do bezdrôtových Bluetooth slúchadiel. Forerunner 645 Music ponúka navyše aj možnosť prepojenia so streamovaceou hudobnou aplikáciou Deezer. Používatelia služby Deezer Premium + majú možnosť sťahovania offline playlistov z počítača priamo do pamäte hodiniek.

Oba modely spoločne ponúkajú optické meranie srdcového tepu priamo na zápästie, multišportové funkcie a samostatné profily pre podrobné vyhodnotenie behu, behu na páse, jazdy na bicykli, jazdy na cyklistickom trenažéri, plávanie v bazéne, lyžovanie, fitness cvičenie a rad ďalších športov. Oba modely sú vybavené vstavaným barometrickým výškomerom s presnejším meraním nadmorskej výšky, vertikálnej rýchlosti a prevýšenia. K dispozícii je WiFi bezdrôtové pripojenie, rovnako ako možnosť pripojenia ANT + aj Bluetooth externých snímačov srdcového tepu, kadencie alebo rýchlosti.

Samozrejmosťou je možnosť prípravy tréningových plánov, vyhodnotenie aeróbneho a anaeróbneho tréningového efektu, automatické meranie VO2max, laktátového prahu, celodenné meranie stress skóre alebo napríklad odporúčané doby odpočinku. V spojení s hrudným snímačom srdcového tepu alebo so snímačom Running Dynamics Pod sú hodinky schopné merať dĺžku kroku, výšku odrazu, dobu kontaktu nohy so zemou, podiel ľavej / pravej nohy na bežeckom výkone a alebo meranie bežeckého výkonu vo wattoch.

Oproti triatlonovému modelu Forerunner 945, ktorý je v súčasnosti najdokonalejším a najvšestrannejším športtesterom, nevie Forerunner 645 merať plávanie v prírode, golf, nedokáže merať srdcový tep počas plávania a tiež neumožňuje pripojenie cyklistických wattmetrov, ako napríklad pedálov Garmin Vector3.

Bezkontaktné platby

Forerunner 645 sú ďalšie z radu hodiniek Garmin, ktoré ponúka podporu bezkontaktných platieb Garmin Pay. V Českej republike zatiaľ túto službu ponúkajú Moneta Money Bank a Komerční Banka, s ďalšími bankovými inštitúciami sa o podpore jedná a pridať by sa mali v budúcnosti. Služba Garmin Pay umožňuje platby prostredníctvom najrozšírenejších platobných kariet typu VISA alebo MasterCard. Svoju existujúcu kartu je možné pomocou služby Garmin Pay spárovať s hodinkami a v obchode platiť priamo zo zápästia ruky. Kartu potom nemusíte mať pri sebe a môžete ju pokojne nechať doma. Viac informácií získate na http://pay.garmin.sk/

Batéria

Forerunner 645 ponúka veľmi slušnú výdrž batérie. Na jedno nabitie dokáže fungovať až 1 týždeň v režime chytrých hodiniek, až 12 hodín tréningu s plne zapnutým GPS alebo až 5 hodín tréningu sa súčasne zapnutým GPS a hudobným prehrávačom pri modeli Forerunner 645 Music.

Design

Hodinky Forerunner 645 budú k dispozícii v dvoch farebných verziách: čiernej a šedej (pieskové), model Forerunner 645 Music bude k dispozícii v čiernom a vínovom farebnom prevedení. Bez ohľadu na farebné prevedenie, všetky ponúkané modely majú možnosť jednoduchej výmeny remienkov. V rámci dodatočného príslušenstva sú k dispozícii ako športové, tak aj štýlové remienky z kože, ktoré sa hodia aj pre slávnostné príležitosti, pri ktorých iné športové hodinky zostávajú často odložené. Forerunner 645 patrí spoločne s hodinkami vívoactive, Forerunner 35 a Forerunner 30 k najmenším a najľahším bežeckým hodinkám. Vďaka kompaktnej veľkosti a minimálnej hmotnosti sú hodinky vhodné aj pre ženy, ktorým väčšie modely vadia.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Garmin, ktoré nájdete v kategóriách Šport, Fitness pomôcky a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky_old.

EAN: 753759185107
Značka: Garmin
Originálny názov: Forerunner 645 Sandstone
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 753759185107
Značka: Garmin
Originálny názov: Forerunner 645 Sandstone
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia