Garmin Forerunner 30 Slate Grey

Garmin Forerunner 30 Slate Grey

Základný model bežeckých GPS hodiniek s meraním srdečného tepu.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Garmin Forerunner 30 Slate Grey

  • Vhodné pre beh, chôdzu aj jazdu na bicykli
  • Celodenný merania srdcového tepu
  • Záznam trasy, vzdialenosti, rýchlosti a tempa z GPS
  • Počítanie krokov, spálených kalórií a minút intenzívnej aktivity
  • SMART notifikácia (SMS, volanie) z mobilného telefónu
  • Výdrž batérie: 5 dní alebo 8 hod. S GPS
  • Vodotesné pre plávanie na hladine

Forerunner 30 sú cenovo dostupné bežecké hodinky ponúkajúci len tie najdôležitejšie funkcie a jednoduché ovládanie, vďaka čomu sú vhodné aj pre začínajúcich a rekreačných bežcov. Vďaka citlivému GPS prijímaču dokážu presne zaznamenať vašu rýchosť, tempo a vzdialenosť ako pri behu, tak jazde na bicykli, a zároveň zaznamenajú trasu, ktorú si následne môžete zobraziť na mape v aplikácii Garmin Connect vo vašom počítači alebo mobilnom telefóne. Zabudovaný optický snímač meria nepretržite váš srdcový tep priamo zo zápästia ruky a vy tak máte prehľad o hodnotách vášho tepu v priebehu celého dňa, bez toho aby ste museli používať hrudný pás, ktorý môže byť pre niekoho nepohodlný. Hodinky majú decentný rozmery, pohodlný pružný remienok a dobre padnú mužom aj ženám s menším zápästím, zároveň však ponúkajú dostatočne veľký, prehľadný a dobre čitateľný displej.

Hodinky Forerunner 30 síce narozdiel od vyšších modelov nemajú okrem behu prednastavené samostatné profily aj pre iné športové aktivity, ako napr. Jazdu na bicykli, chôdzi či kardio cvičenia, ale vďaka funkcii Move IQ dokážu tieto aktivity automaticky rozpoznať a správne zaradiť. Na vás je len jednoducho stlačiť tlačidlo Štart a môžete vyraziť.

Okrem záznamu behu fungujú hodinky v režime vypnutého príjmu GPS aj ako krokomer. Spočítajú celkový počet nachodených krokov počas celého dňa, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie a počet minút strávených intenzívnym pohybom. Ukážu tiež, ako plníte vami nastavenej ciele a pri dlhšej fyzickej neaktivite (napr. Sedíte Ak dlho pri počítači) vás upozorní, že je čas sa hýbať.

Na základe nameraných dát vám hodinky vie spočítať hodnotu VO2 max, čo je ukazovateľ aeróbne zdatnosti. Budete tak mať prehľad ako ste na tom s vašou kondíciou a ako sa zlepšujete. Hodinky možno prostredníctvo bezdrôtovej technológie Bluetooth spárovať s mobilným telefónom s nainštalovanou aplikáciou Garmin Connect Mobile (k dispozícii na stiahnutie zadarmo), do ktorej sa budú z hodiniek automaticky nahrávať vaše uložené aktivity (podrobnejšie popísané v ďalšom odseku). Zároveň tu možno tiež zapnúť notifikácia - ak sú vaše hodinky v dosahu vášho mobilného telefónu (cca 10 metrov), zobrazí sa na displeji hodiniek prichádzajúce SMS správy a prichádzajúce volania s identifikáciou volajúceho. Notifikácia vás upozorní tiež ľahkým zavibrovaním - príde vhod najmä v situáciách, kedy si neprajete byť vyrušovaní hlasným vyzváňaním alebo kedy nie je vhodné vyťahovať a prezerať váš mobilný telefón. Ďalšou zaujímavou funkciou, ktorú možno v aplikácii zapnúť, je funkcia LiveTrack. Tá umožňuje ľuďom, ktoré si určíte vy sami, aby mohli v reálnom čase sledovať vašu aktuálnu pozíciu.

Skúste tiež ďalšie výrobky značky Garmin, ktoré sú v kategóriách Športtestery, Šport a Fitness pomôcky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Športtestery.

EAN: 753759190118
Značka: Garmin
Originálny názov: Forerunner 30, Slate Grey
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 753759190118
Značka: Garmin
Originálny názov: Forerunner 30, Slate Grey
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia