Garmin Forerunner 245 Music White

Garmin Forerunner 245 Music White

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

 • Vysoko citlivý prijímač satelitného systému GPS, GLONASS, GALILEO
 • Optický snímač srdcového tepu a PulseOx miery okysličenie krvi
 • 2 modely: Forerunner 245 a Forerunner 245 Music (s prehrávaním hudby z vlastnej pamäte)
 • Bluetooth prepojenie s mobilným telefónom, funkcie chytrých hodiniek
 • SMART notifikácia, ovládanie hudby, LiveTracking,
 • MP3 prehrávač a WiFi (oboje len model Forerunner 245 Music)
 • Celodenný záznam aktivity (kroky, kalórie, intenzívny minúty)
 • Celodenný monitoring srdcového tepu, monitoring spánku
 • Pokročilé tréningové funkcie: VO2max, tréningový status (detekcia pretrénovania / podtrénovania), aeróbny / anaeróbny tréningový efekt, tréningová záťaž, odporúčaná doba regenerácie
 • Funkcia Body battery zhromažďujúca dáta o sčítajúcej sa záťaži a odpočinku do jediného ukazovateľa
 • Vibračná signalizácia a alarmy
 • Samostatné profily aktivít (beh, beh vnútri, bicykel, chôdza, plávanie v bazéne, veslovanie na trenažéri, kardio, jóga a ďalšie)
 • Kompatibilný s externými ANT + a Bluetooth Low Energy snímačmi
 • Výdrž batérie až 24h GPS záznamu, až 6 hodín GPS + prehrávanie hudby (model Forerunner 245 Music), až 7 dní v režime chytrých hodiniek
 • Vodeodolné prevedenie (5 ATM) - odolá súvislému plávaniu
 • Veľmi nízka hmotnosť: len 39g
 • Pokročilé plánovanie tréningov, funkcie Garmin Coach, bežecká dynamika
 • Podpora pre sťahovanie Connect IQ: vzhľadov hodiniek (ciferníkov), funkcií a aplikácií
 • Bezpečnostné funkcie (privolanie asistencie a automatická detekcia nehody)

Dvojica športových GPS hodiniek Forerunner 245 a Forerunner 245 Music patrí k veľmi dobre funkčne vybaveným všestranným športovým hodinkám strednej triedy. Ak by sme mali vyzdvihnúť tri funkcie týchto hodiniek, budú to: nízka hmotnosť (skvele sedí aj na menšom zápästí), dlhá výdrž batérií (až 24 hodín záznamu s GPS) a všestranné športové využitie (beh, bicykel, plávanie v bazéne a ďalšie športy) . Forerunner 245 patrí medzi hodinky so spoľahlivým, tlačidlovým ovládaním a farebným displejom s vynikajúcou čitateľnosťou na slnku aj v šere alebo v tme (pomocou nastaviteľného podsvietenia).

Garmin Forerunner 245 je k dispozícii v dvoch variantoch: Forerunner 245 a Forerunner 245 Music. Verzia Forerunner 245 Music ponúka naviac pamäť 4GB s možnosťou uloženia až 500 skladieb a prehrávanie hudby z hodiniek priamo do bezdrôtových Bluetooth slúchadiel. Forerunner 645 Music ponúka tiež možnosť prepojenia so streamovacími hudobnými aplikáciami Deezer a Spotify. Majitelia prémiových účtov spomínaných hudobných služieb majú možnosť sťahovania offline playlistov z počítača priamo do pamäte hodiniek. Model Forerunner 245 Music majú navyše vstavaný WiFi bezdrôtový prenos.

Oba modely spoločne ponúkajú optické meranie srdcového tepu priamo na zápästí, vrátane merania okysličenia krvi pomocou PulseOx snímača. V oboch modeloch sú na výber všestranné športové funkcie a samostatné profily pre podrobné vyhodnotenie behu, behu na páse, jazdy na bicykli, jazdy na cyklistickom trenažéri, plávanie v bazéne, fitness cvičenia, jogy, veslovanie na trenažéri a rad ďalších športov. K hodinkám radu Forerunner 245 je možné pripojiť ANT + aj Bluetooth externé snímače srdcového tepu, kadencie alebo rýchlosti. Forerunner 245 nepodporuje merania srdcového tepu počas plávania (pomocou HRM SWIM alebo HRM TRI).

Samozrejmosťou je možnosť prípravy tréningových plánov, vyhodnotenie aeróbneho a anaeróbneho tréningového efektu, automatické meranie VO2max, celodenné meranie stress skóre alebo napríklad odporúčané doby odpočinku. V spojení s hrudným snímačom srdcového tepu (HRM RUN alebo HRM TRI) alebo so snímačom Running Dynamics Pod sú hodinky schopné merať dĺžku kroku, výšku odrazu, dobu kontaktu nohy so zemou, podiel ľavej / pravej nohy na bežeckom výkone a alebo meranie bežeckého výkonu vo wattoch.

Hodinky Forerunner 245 ani Forerunner 245 Music nemajú vstavaný barometer a výšková dáta meria a zaznamenávajú pomocou GPS výšky. Hodinky preto nemajú problém s meraním skutočnej výšky v pretlakovanej kabíne, napríklad pri lete dopravným lietadlom.

Výdrž

Forerunner 245 ponúka vynikajúcu výdrž batérie. Na jedno nabitie dokáže fungovať až 1 týždeň v režime chytrých hodiniek, až 24 hodín tréningu s plne zapnutým GPS alebo až 6 hodín tréningu so súčasne zapnutým GPS a hudobným prehrávačom (platí pre model Forerunner 245 Music).

Vstavaný krokomer patrí k štandardnej výbave väčšiny moderných športových hodiniek, rovnako ako možnosť merania dĺžky a kvality spánku. Monitoring denných aktivít je doplnený o celodenné priebežné merania srdcového tepu, vrátane automatickej detekcie pokojového srdcového tepu. V prípade, že chcete hodinky využiť na meranie vnútorných fitness aktivít ako je spinning, aerobik alebo napríklad zumba, je možné hodinky využiť a čas, srdcový tep, prípadne tempo sledovať a zaznamenať bez zapnutého GPS prijímača. Výhodou hodiniek je, že sú schopné fungovať samostatne aj keď ich neprepojíte s mobilným telefónom. Funkcie športtesteru sú na telefóne nezávislé a funkcie chytrých hodiniek sú k dispozícii, ako pridaná funkcia navyše v okamihu, keď k nim pripojíte šikovný mobilný telefón. Hodinky podporujú telefóny s operačným systémom Android alebo iOS.

Body battery

Novou a zaujímavou funkciou je funkcia Body battery. Funkcia sčíta informácie o tréningovej záťaži, strese a ďalších výdajoch energie a porovnáva ich s dobou spánku, odpočinku a relaxácie. Funkcia je postavená na meraní variability srdcového tepu a poskytuje cenné informácie, ktoré športovcom môžu pomôcť plánovať náročné tréningy alebo premýšľať o potrebnej dĺžke spánku. Funkcia je vyjadrená pomocou ukazovateľa s hodnotou od 0 do 100. Hodnota 100 vyjadruje plne nabitú telesnú batériu, hodnota 0 plne vybitú.

Bezpečnostné funkcie

Ak sú hodinky pripojené k šikovnému mobilnému telefónu, je možné využívať bezpečnostné funkcie, ktoré na vopred nastavené telefónne číslo pošlú v prípade núdze informáciu o potrebe pomoci. Žiadosť o pomoc je možné vyvolať ručne alebo automaticky. Funkcia Incident detection automaticky detekuje nehodu a vo vzniknutej situácii vyšle automaticky žiadosť o pomoc. Druhou možnosťou je funkcia POMOC, ktorú je možné využiť v tiesni a ktorú vyvoláte ručne kombinácií klávesov. Bezpečnostné funkcie využívajú pripojený mobilný telefón a so žiadosťou o pomoc odosielajú aj aktuálnu pozíciu / umiestnenie hodiniek.

Pozrite tiež ďalšie produkty značky Garmin, ktoré sú v kategóriách Šport a Fitness pomôcky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Smart hodinky_old.

EAN: 753759217228
Značka: Garmin
Produktová rada: Garmin Forerunner 245 Music
Originálny názov: Forerunner 245 Music White
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 753759217228
Značka: Garmin
Produktová rada: Garmin Forerunner 245 Music
Originálny názov: Forerunner 245 Music White
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia