Flaem Elektrická vyhrievacia podložka 1 ks

Flaem Elektrická vyhrievacia podložka 1 ks

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Prednosti vyhrievacej podložky

  • 5-stupňové nastavenie
  • Antialergická obliečka
  • Automatické vypnutie
  • Nízka spotreba energie

Pri liečbe vyhrievacou podložkou sa využíva suché teplo. Podložka spotrebuje iba 15W, čím je energeticky efektívna a je možné ju používať každý deň. Podložky môžu byť použité na uvoľnenie napätých svalov, zmiernenie bolesti, zlepšenie lokálneho krvného obehu.

Použitie

Používajú sa okrem iného v takých stavoch, ako sú: syndrómy chronickej bolesti, svalové kŕče (vrátane hladkých svalov gastrointestinálneho traktu), degeneratívne zmeny kĺbov, posttraumatické stavy, príprava na ďalšie liečby a terapeutické cvičenia.

Vlastnosti

Mikroprocesor zabudovaný do regulátora Flaem TRF18 zaručuje optimálnu a konštantnú teplotu počas celej jej životnosti. Podložka Flaem TRF18 má päťstupňovú reguláciu teploty, takže si môžete zvoliť úroveň tepla podľa svojich potrieb. Podložka sa po 3 hodinách automaticky vypne. Podložka sa dá prispôsobiť rôznym častiam tela, pretože je ohybná. Je tiež príjemná na dotyk vďaka odnímateľnej, antialergickej a priedušnej obliečke, ktorá sa dá prať. Elektrické podložky sa niekedy používajú s masážnymi prístrojmi, pretože sa kombinujú účinky mechanickej stimulácie a priameho zahrievania tkanív. Rozmer 42x38cm. Záruka 2 roky.

Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Flaem, ktoré nájdete v kategóriách Zdravotnícky materiál a Vyhrievacie deky, papuče. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Vyhrievacie deky, papuče.

EAN: 8018294012373
Značka: Flaem
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: FLAEM TRF18 Elektrická vyhrievacia podložka
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8018294012373
Značka: Flaem
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: FLAEM TRF18 Elektrická vyhrievacia podložka
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia