Feel Eco prášok do umývačky riadu 800g

Feel Eco prášok do umývačky riadu 800g

Prášok do umývačky riadu, ktorý je vysoko účinný pri odstraňovaní nečistôt a zvyškov jedla už pri nízkych teplotách od 40 °C. Výborne zmäkčuje vodu, čím zabraňuje tvoreniu vápenatých usadenín na riade. Obsahuje plne biologicky odbúrateľné, prírodné bieliace činidlá, ktoré rozkladajú farebné škvrny na riade a zaisťujú tak perfektný výsledok umývacieho cyklu. Neobsahuje chlór, konzervačné látky ani fosfáty.

Ľutujeme, tento produkt už nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Feel Eco prášok do umývačky riadu 800g

Prášok do umývačky riadu, ktorý je vysoko účinný už pri nízkych teplotách od 40 *C. Je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných surovín, ktoré sú v maximálnej miere šetrné k životnému prostrediu. Vďaka obsahu enzýmov pôsobí už pri nízkej teplote a odstráni napríklad aj zaschnuté vajíčka. Obsah bieliacich zložiek sa postará o čistotu vašich pohárov od vína, hrnčekov od čaju a kávy.

Tip na ekologické umývanie riadu: Na umývačke zvoľte umývací cyklus s najnižšou teplotou. Umývajte len s plne naplnenou umývačkou a neprekračujte odporúčanú dávku umývacieho prostriedka. Tým sa obmedzuje spotreba vody a energie a znižuje sa znečistenie vody. Pred spustením umývačky sa uistite, že máte v umývačke doplnenú soľ a leštidlo.

Vysoko koncentrovaný prostriedok – vystačí až na 40 umývacích cyklov!

Pokyny
Na umývačke zvoľte umývací cyklus s najnižšou teplotou. Umývajte len s plne naplnenou umývačkou a neprekračujte odporúčanú dávku umývacieho prostriedku.Tým sa obmedzuje spotreba vody a energie a znižuje sa znečistenie vody.
Skladujte na suchom a chladnom mieste. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Čistenie rúry, záhradného grilu a pripáleného riadu: Malé množstvo prášku nasypte na mokrú špongiu a nečistoty vydrhnite. Pracujte radšej v rukaviciach, aby nedošlo k nadmernému vysušeniu pokožky

Dávkovanie

Upozornenie
Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nekombinujte rôzne umývacie prostriedky.

Zloženie
5 % alebo viac, ale menej ako 15 %: bieliace činidlá na báze kyslíka; menej ako 5 %: neiónové povrchové aktívne látky; enzýmy, parfumy

POZOR: H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 Uchovávajte mimo dosahu detí. P280 Noste ochranné okuliare / ochranu tváre. P305+P351+P338 PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337+P313 Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Feel Eco, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Hygienické a čistiace potreby a Čistiace prostriedky.

EAN: 8594005473119
Značka: Feel Eco
Originálny názov: Feel Eco prášek do myčky 800g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Doplňujúce informácie

EAN: 8594005473119
Značka: Feel Eco
Originálny názov: Feel Eco prášek do myčky 800g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia