Xhekpon‏ Exp. Xhekpon maska na tvár 3x10ml (31.07.2020)

Xhekpon‏ Exp. Xhekpon maska na tvár 3x10ml (31.07.2020)

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Produkt má dátum spotreby (exspiráciu): 31.07.2020*

Regeneračná kolagénová maska XHEKPON MASK má vďaka vysokej koncentrácií hydrolyzovaného kolagénu a aloe vera omladzujúce a vysoko regeneračné účinky. Hydrolyzovaný kolagén preniká do hlbších vrstiev pokožky a tým pôsobí lepšie a rýchlejšie než kolagén nehydrolyzovaný. Vaša pokožka bude pružná, hebká a pevná. Výťažok z aloe vera má regeneračné účinky a zjemňujúce účinky, poskytuje pleti okamžité a viditeľné výsledky od prvej aplikácie. Regeneračná kolagénová maska XHEKPON MASK odstraňuje nedokonalosti pleti, zvyšuje pevnosť pokožky a minimalizuje vrásky. Vďaka nej bude mať Vaša pleť mladistvý vzhľad.

Odporúčané použitie

Regeneračnú kolagénovú masku XHEKPON MASK naneste na vyčistenú pleť a nechajte pôsobiť 5 minút. Pre lepšiu účinnosť potom naneste druhú vrstvu. Vyhnite sa oblasti očí. Nechajte pôsobiť 15 až 20 minút a následne masku jemne zmyte vlažnou vodou alebo navlhčenou špongiou. Následne použite krém XHEKPON CREMA alebo make-up podľa potreby. Odporúčame masku používať 2 až 3 krát týždenne.

Zloženie

Balenie po 3 á 10 ml. Hydrolyzed Collagen. Aqua. Aloe Bardensis Leaf Juice. Benzoic Acid. Methylparaben. Ethylparaben. Sodium Benzoate. Potassium Sorbate.

*Keďže ide o tovar so skrátenou exspiráciou, prosíme zvážte množstvo objednaného tovaru, nakoľko na daný tovar nie je možné podľa zákona uplatniť odstúpenie od zmluvy.

Pozrite tiež ostatné produkty značky Xhekpon‏, ktoré sú v kategóriách Produkty s krátkou expiráciou. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Produkty s krátkou expiráciou.

EAN:
Značka: Xhekpon‏
Originálny názov: Exp. Xhekpon maska na tvár 3x10ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN:
Značka: Xhekpon‏
Originálny názov: Exp. Xhekpon maska na tvár 3x10ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia