Energy Annona forte - exp. 30 ml

Energy Annona forte - exp. 30 ml

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Výhody produktu

Prírodné Prírodné

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Produkt má dátum spotreby (exspiráciu):

Annona forte je bioinformačný prípravok obsahujúci koncentrovaný extrakt z listov rastliny Annona muricata. Patrí medzi tzv. solitérne extrakty, ktoré sa vyznačujú svojou jedinečnosťou a výraznou charakteristikou. Najlepšie sa užívajú ako samostatné jednozložkové prípravky.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Annona muricata

Táto rastlina je známa aj pod názvom graviola. Jej domovom sú oblasti peruánskej Amazónie, predovšetkým tropické oblasti Peru. Stále zelený strom nižšieho vzrastu charakterizujú polodlhé listy a chutné plody, známe ako guanabana. Pod povrchom skrývajú sladkokyslú dužinu krémovej konzistencie, ktorá pripomína kombináciu chute jahôd a banánov. Zatiaľ čo na miestach prirozeného výskytu predstavujú plody vítanú pochúťku, v Európe ich bežne nedostať. Zle znášajú dopravu, ľahko sa pootláčajú a potom sa rýchlo kazia.

Hlavnými látkami, ktoré sa nachádzajú vo všetkých častiach rastliny, sú tzv. anonové acetogeníny. Práve tie stoja v popredí záujmu, pretože u nich sa predpokladajú protinádorové účinky so selektívnou toxicitou voči nádorovým bunkám. Na základe štúdií v troch samostatných laboratóriách sa zistilo, že acetogeníny spomaľujú enzymatické procesy, ktoré sa odohrávajú len v membránach nádorových buniek. To je dôvod, prečo sú toxické pre rakovinové bunky, ale nemajú toxicitu na bunky zdravé. Purdue University v Indiane (USA) zdokumentovala poznatky, že určité acetogeníny sú účinné aj pri usmrtení nádorov, ktoré sa ukázali ako odolné proti cytostatikám.

Na dosiahnutie terapeutického účinku annony treba dávky, ktoré je ťažko docieliť bežným spôsobom, teda napr. čajovým nálevom alebo suchým extraktom v kapsuliach. V prípravku Annona forte je preto zvolený osvedčený superkoncentrovaný extrakt, známy z koncentrátov firmy Energy. Pri pohodlnom dávkovaní zaistí optimálny prísun účinných látok.

Použitie:

  • Ako podporná terapia pri onkologických ochoreniach
  • Má antivírusové, antimikrobiálne a antiparazitické účinky
  • Pri depresiách, strese a nervových poruchách
  • Znižuje krvný tlak
  • Priaznivo pôsobí pri cukrovke

Odporúčané dávkovanie:

  • 2–7 kvapiek 1–3x denne
  • Prípravok je svojimi vlastnosťami vhodný na použitie v cykloch neprekračujúcich 30 dní. Odporúča sa opakovať ich nanajvýš 2–3x ročne.
  • Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  • Na podporu detoxikácie tela je nevyhnutné zvýšiť príjem tekutín!

Upozornenie

Doplnok stravy. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred použitím nutné pretrepať. Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.

Výrobok nie je určený pre deti. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy!. Prípravok nie je vhodný pre osoby s veľmi nízkym krvným tlakom. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. V prípade, že po konzultácii s lekárom si okolnosti vyžadujú dlhodobejšie používanie, odporúčame kombináciu s probiotickým produktom na optimalizovanie črevnej mikroflóry.

Pozrite tiež ďalšie výrobky značky Energy, ktoré nájdete v kategóriách Výživové doplnky, Imunita a Krátka exspirácia. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Imunita.

EAN: 8594069933918
Značka: Energy
Veľkosť balenia: 30 ml
Forma: Kvapky
Vlastnosti: Prírodné
Originálny názov: Exp. Energy Annona forte 30 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8594069933918
Značka: Energy
Veľkosť balenia: 30 ml
Forma: Kvapky
Vlastnosti: Prírodné
Originálny názov: Exp. Energy Annona forte 30 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia