ENVY Therapy® Skin Stamp

ENVY Therapy® Skin Stamp

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

ENVY THERAPY® Skin Stamp 0,20 mm

Kozmetická pečiatka výrazne zvyšuje prienik účinných látok z produktov do pokožky. Malé ihličky jemne a bezbolestne prepichujú najvrchnejšiu vrstvu kože. Okrem toho, že pleť vstrebá dôležité látky zo sér a krémov, regeneruje sa, vyhladzujú sa vrásky, zjemňujú jazvičky a zjednocuje sa celkový farebný tón. Vydezinfikovanú pečiatku prikladajte na vyčistenú pleť, vynechajte okolie očí a pier. Neťahajte po tvári a netlačte. Na ošetrenú tvár, príp. dekolt vklepte sérum a po jeho vstrebaní dokončite ošetrenie aplikovaním krému. Používajte 1-2x týždenne.

Použitie:

1. Krok: Pred použitím pečiatku vydezinfikujte antibakteriálnym prípravkom. Následne pečiatku postupne prikladajte na dokonale vyčistenú pleť, prípadne podľa potreby aj na krk a dekolt. Vyhnite sa tesnej blízkosti očí a línie pier. Neťahajte pečiatku po pleti, aby ste si nespôsobili poškriabanie. Netlačte. Jemné 0,2mm vpichy sú postačujúce. Aplikujte cca 5-10 minút v závislosti od ošetrovanej plochy.

2. Krok: Bezprostredne po použití pečiatky naneste vklepkaním pár kvapiek ENVY THERAPY® séra podľa problému, ktorý chcete riešiť (Antiaging - prvé vrásky a starnutie pleti, Hydrating - dehydrovaná pleť, Brightening - nejasná, farebne nejednotná pleť so sklonom k pigmentáciám a Clearing - pre nečistú pleť so sklonom k akné).

3. Krok: Po vstrebaní ENVY THERAPY® séra ideálne naneste aj krém a očný krém zo značky ENVY THERAPY®, taktiež jemným vklepaním do pleti.

4. Odporúčame: ENVY THERAPY® Skin Stamp používajte 1x alebo 2x týždenne, najlepšie večer. ENVY THERAPY® Skin Stamp vymeňte zhruba po 2 - 4 mesiacoch, v závislosti od frekvencie používania pečiatky.

Bezpečnostné opatrenia pri používaní ENVY THERAPY® Skin Stamp

Ak máte alergie na kov, máte menej ako 18 rokov alebo máte obavu, obráťte sa na svojho ošetrujúceho lekára skôr, ako začnete ENVY THERAPY® Skin Stamp používať.

Dbajte na to, aby bola vaša pokožka pred každým použitím dôkladne vyčistená. Zvážte dvojité čistenie, aby ste pred použitím ENVY THERAPY® Skin Stamp nemali na pleti žiadne zvyšky mejkapu alebo iného produktu.

Netlačte neprimerane na pokožku. Zvýšený tlak nezlepšuje prienik produktov do pleti. Jedna „pečiatka“ na jedno miesto je postačujúca.

Pomôcku sterilizujte alkoholom alebo vyčistite antibakteriálnym sprejom pred a po každom použití. Nikdy pečiatku nepožičiavajte.

Po použití ENVY THERAPY® Skin Stamp nepoužívajte píling alebo produkty s dráždivými zložkami.

  • Nepoužívajte na otvorené rany.
  • Nepoužívajte na oblasti s akútnym akné, zápalmi alebo podliatinami.
  • Nepoužívajte ráno, na ošetrenú pleť nenanášajte mejkap ani iné krycie produkty. Vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu.
  • Nepoužívajte, ak trpíte ekzémami, lupienkou, rosaceou, herpetickou infekciou alebo užívate lieky proti zrážanlivosti krvi a ste tehotná, máte keloidné alebo vystúpené jazvy, bradavice a znamienka.

Výrobok kúpite teraz so zľavou 20 %. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Špeciálna starostlivosť o pleť.

EAN: 8588007175058
Značka: ENVY Therapy®
Pre: Pre dospelých
Vlastnosti: Antibakteriálne
Štítok: Black Friday
Originálny názov: ENVY Therapy Skin Stamp
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8588007175058
Značka: ENVY Therapy®
Pre: Pre dospelých
Vlastnosti: Antibakteriálne
Štítok: Black Friday
Originálny názov: ENVY Therapy Skin Stamp
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia