×
Pilulka.sk
Stiahnite si mobilnú aplikáciu
Stiahnuť
Enerex Omega More 90 tbl.
Enerex Omega More 90 tbl.
4 %
19,20 €
19,90 €

Enerex Omega More 90 tbl.

Enerex Omega More 90 tbl.

Táto inovatívna zmes mastných kyselín Omega 3 a Omega 6 a  imunity posilňujúcej zmesi vitamínov A, D a vitamínu E zabezpečuje vysoko priaznivý účinok na fungovanie celého ľudského tela.

Skladom 1-5 ks Môžete mať už zajtra možnosti doručenia
19,20 € 19,90 €
Nákupom získate 19.2 kreditov

Enerex Omega More 90 tbl.

Omega More a jej Omega 6 tuky ponúkajú viac ako 16% svojich mastných kyselín, ako napríklad gama linolénovej kyseliny (GLA*), a Omega 3 tuky v pomere 2:1 EPA* k DHA*, obsahujú viac ako 30% ich mastných kyselín EPA*, DHA* a DPA*. Tieto tuky spomaľujú starnutie, podporujú správnu činnosť srdca, mozgu a nervového systému, posilňujú kognitívny výkon, pomáhajú nastoliť hormonálnu rovnováhu, zachovávajú pohyblivosť kĺbov, posilňujú funkcie imunitného systému, zlepšujú vzhľad a stav pokožky a taktiež pomáhajú poradiť si v boji so zápalom.  

Omega More kombinuje tieto základné nutričné prvky do jedného produktu. Táto zmes poskytuje Omega mastné kyseliny vo vyváženom pomere pre každodennú potrebu a antioxidačné vitamíny, ktoré výborne spolupracujú s týmito tukmi, ktoré slúžia pre  posilnenie imunitného systému.

Omega 3 mastné kyseliny a zvlášť tuky nazývané kyselina dokosahexaenová (DHA*) a kyselina eikosapentaénová (EPA*), sú životne dôležité pre

  • Imunitný systém, nervový systém a oči. Pomáhajú dostať kyslík do krvi, stabilizovať hladinu cukru v krvi a môžu pomôcť v boji proti artritíde, obezite, neurodegeneratívnym ochoreniam a autoimunitným poruchám
  • Mozog a srdce - zvýšenie EPA* a DHA* z rybieho oleja vplýva na znižovanie hladiny nasýtených mastných kyselín (triglyceridov), vyrovnáva krvný tlak, srdcový rytmus a srdcovú silu, zvyšuje HDL (dobrý) cholesterol a pomáha v prevencii proti mŕtvici. Omega 3 zlepšujú pamäť , uvažovanie, sústredenie a podporuje zdravie mozgu počas prirodzeného starnutia
  • Zápal - Omega 3 mastné kyseliny pozitívne ovplyvňujú zápalovú reakciu organizmu (zníženie tejto reakcii, ktorá spôsobuje najväčšiu bolesť a opuch). DHA* a EPA* tiež pomáhajú k prevencii a úľave od bolesti od artritídy, prostatitídy, dermatitídy, zápale močového mechúra, a iných zápalových ochoreniach

Omega 6 sú taktiež nevyhnutné mastné kyseliny, ktoré je potrebné doplňovať v prirodzenom stave (RAW) – tzn. nie sú spracované pri vysokých teplotách. Pupalkový olej a olej zo semien boráku lekárskeho sú dva z najznámejších zdrojov  Omega 6 olejov hlavne pre ich prínosy pre zdravie a krásu.

Vitamíny A,D a E pomáhajú telu využívať kyselinu EFA* a zachovať účinnosť olejov a pridať účinnosť ich antioxidačnému vplyvu.

 * v tabuľke sú názvy kyselín patriace ku skratkám označených hviezdičkou v texte

KAŽDÁ KAPSULA OBSAHUJE

MNOŽSTVO

ODD**

GLA- gamma linolenová kyselina (omega 6)

LA linolénová kyselina (omega 6)

OA Olejová kyselina (omega 9)

EPA Eicosapenaténová kyselina (omega 3)

DHA Dokosahexaénová kyselina (omega 3)

DPA Dokosapentaénová kyselina (omega 3)

88mg

308mg

82mg

240mg

120mg

25,50mg

 

3000 mg

 

 

370-540mg

370-540mg

370-540mg

 

d-alfa Tokoferol

d-gama Tokoferol

d-delta Tokoferol -

d-beta Tokoferol SE (sodium selenit)

17,04mg

21,36mg

7,88mg

0,38mg

15mg

Vitamín A (palmitát)

3000 IU

2300-3000IU

Vitamín D 3

333 IU

600IU

**ODD odporúčaná denná dávka

Dávkovanie: Užívajte 1-3 kapsule denne s jedlom alebo ako odporučí lekár. Odporúčaná dávka sa nesmie prekročiť

Balenie: 90 tabliet

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Enerex, ktoré sú v kategóriách Doplnky stravy, Omega 3 a Špeciálne doplnky stravy. Produkt teraz kúpite so zľavou 4 %.

EAN: 628557100907
Značka: Enerex
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Originálny názov: Enerex Omega More 90 tbl.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Doplňujúce informácie

EAN: 628557100907
Značka: Enerex
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Kapsule
Originálny názov: Enerex Omega More 90 tbl.
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia