Easywalker Kočík športový Miley Granite Grey

Easywalker Kočík športový Miley Granite Grey

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný
Darček:
Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml ako darček.
Platí pri kúpe produktov z kategórie Matka a dieťa nad 15 €.

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml !

Akcia !

Nakúpte produkty z kategórie Matka a dieťa nad 15 € a získate Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml ako darček. *

*Platí do vydania zásob. 

Charakteristika

Na zloženie Miley do veľkosti príručnej batožiny potrebujete iba jednu ruku. Takto zložený kočík sa dá ľahko prenášať na ramene pomocou integrovaného ramenného popruhu. Tkaniny sú vyrobené z recyklovaných plastových fliaš, aby prispeli k trvalo udržateľnému životnému prostrediu. Kam ďalej? Dostupnosť verejnej dopravy, železničných staníc a letísk bola pre rodiny s malými deťmi vždy výzvou. Dokonca aj keď cestujete autom, mnoho rodín váha s odchodom do sveta jednoducho z dôvodu nepohodlia, že musí cestovať s kočíkom, ktorý nevyhovuje ich potrebám.

Toto je jedna z malých medzier, ktorá inšpirovala dizajn Easywalker Miley. Pre zvýšenie mobility vašej rodiny na každej ceste, v každodennom živote aj na dovolenke. Miley je dokonalým spoločníkom na prechádzky, prehliadky miest a objavovanie sveta bez toho, aby ste museli obetovať pohodlie alebo priestor. Easywalker Miley je nepochybne najlepším spojencom pre naj dobrodružnejšie rodiny. **Ľahko sa zmestí do každého priestoru – bez ohľadu na to, ako je malý – je vhodný ako príručná batožina a môžete si ho bez námahy niesť v ruke alebo na ramene. Miley sa zloží kompaktne, rýchlo a ľahko, len jednou rukou.

Aj keď jedným z bodov pozornosti pri navrhovaní výrobku bola funkčnosť, jeho estetické aspekty neboli zanedbané. Easywalker Miley, je zameraný na najnovšie trendy, je atraktívnym produktom pre mladých ľudí a moderné rodiny. Miley je k dispozícii v hlavných farbách kolekcie Easywalker, s trvalo udržateľnými textíliami a vysokokvalitnými detailmi, ktoré poskytujú vášmu dieťaťu najväčší komfort. Ďalšou jedinečnou vlastnosťou Easywalker Miley je inovatívny systém príslušenstva, ktorý vám umožní pripevniť obľúbené príslušenstvo na rukoväť alebo lištu nárazníka jediným kliknutím. Pozornosť venovaná detailom, ktorá bola vložená do Miley, ju odlišuje od všetkých ostatných buggy kočíkov, ktoré ste kedy videli, a na každého zapôsobí.

Vlastnosti:

  • Ľahký (7 kg)
  • Dá sa zložiť do veľkosti príručnej batožiny
  • Dá sa použiť s mäkkou vaničkou
  • Udržateľné látky vyrobené z recyklovaných plastových fliaš
  • Nastavenie, sklopenie a rozloženie sedadla jednou rukou
  • Integrovaný prepravný vak, ktorý je možné prenášať na ramene

Vyskúšajte tiež ostatné výrobky značky Easywalker, ktoré nájdete v kategóriách Športové kočíky, Kočíky a Matka a dieťa. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Športové kočíky.

EAN: 8719033996656
Značka: Easywalker
Originálny názov: EASYWALKER Kočík športový Miley Granite Grey
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8719033996656
Značka: Easywalker
Originálny názov: EASYWALKER Kočík športový Miley Granite Grey
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia