Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Domestos Extended Power je nová generácia dezinfekčného prípravku teraz s obsahom aktívnych molekúl, ktoré udržuje vašu domácnosť hygienicky čistú a bezpečnú. Domestos je možné používať v celej domácnosti, a to ako v neriedenom stave, tak riedený s vodou.

Vlastnosti:

  • Dezinfekčný prostriedok
  • Wc gél
  • Odstraňuje 99,9% známych baktérií a vírusov
  • Extra hustý

Riedený - dezinfekcia

Podlahy a pracovné plochy: prilejte 180 ml prípravku Domestos do 5 litrov vody. Nemusíte oplachovať. Nepoužívajte neriedený na podlahy.

UPOZORNENIE

Nepoužívajte na smaltované alebo pokovované (pochrómované / pozlátené) povrchy. Nepoužívajte neriedený na podlahy. Nepoužívajte na vlnu, hodváb, farebnú bielizeň, syntetické tkaniny, kožu alebo odevy so špeciálnou úpravou (napr. nehorľavé).

Vždy dodržiavajte pokyny výrobcov tkaniny. Zabráňte kontaktu s textíliami / nábytkom / kobercami - môže ich poškodiť. V prípade rozliatia, postihnuté miesto utrite a opláchnite čistou vodou.

Po použití si umyte ruky.

POZOR! Nepoužívajte spolu s inými výrobkami. Môžu sa uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór). Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Môže byť korozívna pre kovy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v pôvodnej nádobe. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Všetky kontaminované časti odevu okamžite vyzlečte. Pokožku opláchnite vodou/sprchou.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Zozbierajte uniknutý produkt.

OBSAHUJE: chlórnan sodný; hydroxid sodný; N-alkyl-N,N-dimetylamíny (alkyl je z kokosového oleja), N-oxidy. Reg. č.: bio/1460/D/16/CCHLP

Zloženie

Dezinfekčná látka: chlórnan sodný 4,5 g / 100 g, Menej ako 5 % bieliace činidlo na báze chlóru (chlórnan sodný), Neiónové povrchovo aktívne látky, Mydlo, Parfum.

Vyskúšajte tiež ostatné produkty značky Domestos, ktoré sú v kategóriách Drogéria, Upratovanie kuchyne a Upratovanie. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii WC čističe.

EAN: 8718114416496
Značka: Domestos
Produktová rada: Domestos Power
Veľkosť balenia: 2 l
Originálny názov: Domestos Extended Power Atlantic 2l
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8718114416496
Značka: Domestos
Produktová rada: Domestos Power
Veľkosť balenia: 2 l
Originálny názov: Domestos Extended Power Atlantic 2l
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia