Dildá - Lady Dreams - Béžová (6 produktov)

Dildo alebo tiež umelý penis, ak chcete. Jeho história siaha do čias 2 500 rokov pred n. l. Uspokojovanie pre nás teda nie je žiadnou novinkou, ba naopak. Masturbácia je prirodzená, veľmi príjemná súčasť nášho života. Zatiaľ čo si naši dávni …

Zobraziť viac

Dildo alebo tiež umelý penis, ak chcete. Jeho história siaha do čias 2 500 rokov pred n. l. Uspokojovanie pre nás teda nie je žiadnou novinkou, ba naopak. Masturbácia je prirodzená, veľmi príjemná súčasť nášho života. Zatiaľ čo si naši dávni predkovia museli vystačiť s erotickými pomôckami z kameňa a slonoviny, my si v dnešnej dobe môžeme vyberať zo širokého spektra bezpečných materiálov a rozmanitých tvarov.

V kategórii menom Dildá máme k dispozícii 25 výrobkov, u 1 môžete mať dopravu zadarmo. Pokiaľ ste si nezvolili v tejto kategórii žiadny produkt, skúste sa pozrieť aj na kategórie Análne dildá, Dildá s prísavkou, Klasické dildá, Obojstranné dildá a Silikónové dildá. Užívatelia si najviac obľúbili značky Lady Dreams, Fun Factory a Satisfyer. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Fun Factory Vibrátor Boss ružový.

Product image

Lady Dreams Dildo Raphael natural

Môžete mať už dnes69,90 €
Product image

Lady Dreams Dildo Goar natural

Môžete mať v utorok 12. 12.42,90 €
Product image

Lady Dreams Dildo Tassos natural

Môžete mať v utorok 12. 12.69,90 €
Product image

Lady Dreams Dildo Hartwig natural

Môžete mať v utorok 12. 12.56,90 €
Product image

Lady Dreams Dildo Bardo natural

Môžete mať v utorok 12. 12.56,90 €

Lady Dreams Dildo Megalom natural

Môžete mať v utorok 12. 12.209 €
Dildá - Lady Dreams - Béžová - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Dildá - Lady Dreams - Béžová ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Dildá - Lady Dreams - Béžová na 86 %
Recenzia produktu: Fun Factory Vibrátor Boss ružový
5 / 1x
Super
Recenzia produktu: Intense Vibrátor Sally - 20 Speeds Silicone Purple
3.5 / 2x
najlepší

Pozrite sa na produkty z kategórie Dildá zoradené od tých najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Dildá sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. Alebo sa pozrite na produkty z kategórie Dildá zoradené od tých najkvalitnejších kúskov.