Darčekové poukazy - 20 € - skladom (1 produktov)

Ak hľadáte tie najlepšie darčekové poukazy pre vašich blízkych, ste na správnom mieste. Naša široká ponuka obsahuje nielen lieky, doplnky stravy a kozmetiku, ale aj ďalšie produkty, ktoré podporujú prevenciu a zdravie. Chceme vám pomôcť nájsť ten …

Zobraziť viac

Ak hľadáte tie najlepšie darčekové poukazy pre vašich blízkych, ste na správnom mieste. Naša široká ponuka obsahuje nielen lieky, doplnky stravy a kozmetiku, ale aj ďalšie produkty, ktoré podporujú prevenciu a zdravie. Chceme vám pomôcť nájsť ten správny darček, ktorý povie "Mám ťa rád/rada" a zároveň ukáže, že vám záleží na zdraví vašich blízkych.

Čo môže byť lepším darčekom než možnosť vybrať si z našej širokej škály produktov? Či už ide o pleťovú starostlivosť pre vašu najlepšiu kamarátku, vitamíny pre vášho športovo založeného tatina alebo relaxačné bylinné čaje pre mamu. Naše darčekové poukazy umožnia vašim blízkym preskúmať svet zdravia a starostlivosti o seba samého, a to všetko len pár kliknutiami.

Ak chcete obdarovať darčekom, ktorý skutočne znamená niečo viac, darujte darčekový poukaz na Pilulku a dajte svojim blízkym možnosť vybrať si to, čo potrebujú pre svoj vlastný lepší život. Zdravie je tým najcennejším darom, ktorý môžete dať. Lepší život začína tu, na Pilulka.sk.

Product image

Pilulka Darčekový poukaz 20 €

Môžete mať už dnes20 €
Darčekové poukazy - 20 € - skladom - recenzie a skúsenosti zákazníkov
Zaujíma vás, aké skúsenosti majú s produktmi Darčekové poukazy - 20 € - skladom ostatní zákazníci? Mrknite sa na ich recenzie, nech nekupujete mačku vo vreci.
Ľudia hodnotia produkty v kategórii Darčekové poukazy - 20 € - skladom na 94 %
Recenzia produktu: Pilulka Darčekový poukaz 30 €
5 / 3x
hodnotím pozitívne - využité ako rýchly praktický darček pre známeho! poukážka bola zaslaná e-mailom v peknom prevedení.
Recenzia produktu: Pilulka Premium Členstvo na 3 mesiace
4.4 / 17x
V nabídce píšou , že kupujete premium členství s dopravou zdarma po dobu 3 měsíců. Je to klam. Zdarma máte jen 3 dopravy, to znamená, že si to slavné 3 měsíční premium dopravy zdarma vyčerpáte třeba během 1 týdne a to ještě s cenovým limitem nákupu. Férové a slušné je jasně uvést podmínky předem v nabídce aby zákazník věděl co kupuje. Ne až po koupi. Napište rovnou v nabídce 3x doprava zdarma při nákupu nad xxxx Kč, nevyužitá doprava propadá za 3 měsíce. To bude fér.