Complidermol 5α cps 1x60 ks

Complidermol 5α cps 1x60 ks

Complidermol 5α proti padaniu vlasov u žien obsahuje klinicky overenú receptúru špeciálne vyvinutú pre padajúce vlasy a na udržanie normálnej hormonálnej aktivity.

Skladom 25. 6. 2019 Môžete mať už 26. 6. možnosti doručenia
K dispozícii v lekárni Pilulka už 26. 6.
19,93 €
Nákupom získate 19.93 kreditov

Complidermol 5α cps 1x60 ks

Vlasy a nechty tvoria obrannú líniu proti chladu a fyzikálnym atakom. Okrem toho plnia základnú estetickú úlohu.

Pre zachovanie normálneho stavu vlasov a nechtov sa odporúča vyvážený prísun látok, ktoré sú za normálnych okolností súčasťou potravy. Zároveň je vhodné zachovať správnu hormonálnu činnosť, najmä udržať normálnu hladinu mužského pohlavného hormónu (testosterónu).

Kapsuly Complidermol 5α proti padaniu vlasov predstavujú klinicky overenú receptúru špeciálne vyvinutú pre padajúce vlasy a na udržanie normálnej hormonálnej aktivity.

Klinická štúdia potvrdila vyššiu hustotu vlasov už po 8 týždňoch užívania kapsúl Complidermol 5α proti padaniu vlasov.

Dermoaktívne látky:

Extrakt zo Serenoy plazivej: podporuje rast vlasov. L-cystín: je tvorený dvoma molekulami cysteínu. Cysteín je sírna aminokyselina, ktorá je štrukturálnou súčasťou kolagénu a keratínu. Kolagén a keratín sú jednou zo základných zložiek vlasov a nechtov.

Vitamíny:

Vitamín B5: prispieva k správnej syntéze a látkovej premene steroidných hormónov a vitamínu D. Vitamín B6: prispieva k správnej syntéze cysteínu. Cysteín je sírna aminokyselina, ktorá je štrukturálnou súčasťou kolagénu a keratínu. Kolagén a keratín patria medzi základné zložky vlasov a nechtov. Vitamín B6 tiež prispieva k regulácii hormonálnej činnosti. Vitamín H (Biotín): prispieva k udržaniu zdravých vlasov. Vitamín E:  prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Stopové prvky:

Zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov. Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi. Rastúce vlasy a nechty obsahujú veľké množstvo deliacich sa buniek. Zinok a železo zohrávajú úlohu v procese delenia buniek. Complidermol 5α sa odporúča všetkým, ktorí potrebujú doplniť základné živiny pre vlasy a/alebo nechty.

Výživový doplnok

Dávkovanie

Užívajte 1-2 tobolky denne po dobu najmenej dvoch mesiacov. Kapsuly sa prehĺtajú celé a pokiaľ možno s dostatočným množstvom tekutiny. Pre uľahčenie prehĺtania môžete kapsuly otvoriť a za stáleho miešania vsypať ich obsah do malého množstva tekutiny, ovocnej šťavy, apod. až do rozpustenia. Potom tekutinu vypite.

Zloženie

L-cystín 500 mg; Lipidový extrakt zo Serenoy plazivej 50 mg; Lipidový extrakt z Pygeum africanum 50 mg; Sójové izoflavóny 10 mg; Vitamín E 5 mg; Vitamín B5 2,5 mg; Vitamín B6 1 mg; Vitamín H (Biotín) 0,075 mg; Železo 7,5 mg; Zinok 7,5 mg v jednej kapsule.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Complidermol, ktoré nájdete v kategóriách Vitamíny na vlasy, Doplnky stravy a Zdravý vzhľad.

EAN: 8435373700882
Značka: Complidermol
Výrobca: Axonia Pharma s.r.o.
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tvrdé tobolky
Originálny názov: Complidermol 5α cps 1x60 ks

Doplňujúce informácie

EAN: 8435373700882
Značka: Complidermol
Výrobca: Axonia Pharma s.r.o.
Režim výdaja: Doplnok stravy
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tvrdé tobolky
Originálny názov: Complidermol 5α cps 1x60 ks