Coldrex NOČNÁ LIEČBA sir 1x100 ml

Coldrex NOČNÁ LIEČBA sir 1x100 ml

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Sirup pre rýchlu úľavu od príznakov prechladnutia a chrípky, obsahuje paracetamol, prometazín a dextrometorfániumbromid.

Paracetamol pomáha zmierniť bolesť hlavy, dutín, bolesť v krku a boľavé telo, a tiež môže znižovať teplotu, ak je prítomná horúčka.

Prometazín hydrochloridum - uvoľňuje upchatý nos a uľahčuje tak dýchanie

Dextrometorfániumbromid monohydricum - tlmí suchý dráždivý kašeľ

Sirup Coldrex Nočná liečba je vhodný pre dospelých a deti od 12 rokov.

  • 1 dávka 20 ml obsahuje paracetamol 1000 mg, promethazini hydrochloridum 20 mg a Dextrometorfániumbromid monohydricum 15 mg
  • Neužívajte spolu s iným liekom, ktorý obsahuje paracetamol, alebo inými liekmi na úľavu od kašľa a prechladnutia, kongescia alebo upchatého nosa.
  • Vždy čítajte písomnú informáciu.

Skúste tiež ostatné výrobky značky Coldrex, ktoré nájdete v kategóriách Potraviny, nápoje, Lieky podľa účinnej látky a Lieky. Coldrex NOČNÁ LIEČBA sir 1x100 ml je registrovaný v databáze ŠUKL pod kódom 41429.

EAN: 8590335000186
Značka: Coldrex
ŠÚKL kód: 41429
ATC: N02BE51
Farmakoterapeutická skupina: Analgetikum, antipyretikum, antiflogistikum
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Sirup
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Originálny názov: COLDREX NOČNÁ LIEČBA sir 1x100 ml
Na stiahnutie: Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú príbalovú informáciu
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
Príbalovú informáciu môžete stiahnuť tu
EAN: 8590335000186
Značka: Coldrex
ŠÚKL kód: 41429
ATC: N02BE51
Farmakoterapeutická skupina: Analgetikum, antipyretikum, antiflogistikum
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Sirup
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Originálny názov: COLDREX NOČNÁ LIEČBA sir 1x100 ml
Na stiahnutie: Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú príbalovú informáciu
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia