Coldrex Horúci nápoj Citrón 14x5g 5 z 5 2

Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu

Cena: 9,89 € 7,99 € K dispozícii 23.11.2017

Vyberte iné odberné miesto

    • Bratislava, Staré Grunty 56

      Vybrat

    • Bratislava, Mierová 22

      Vybrat

    • Bratislava, Kvačalova 53

      Vybrat

    • Bratislava - Devínska Nová Ves, Istrijská 8/d

      Vybrat

    • Bratislava - Dúbravka, OD Saratov, Saratovská 13

      Vybrat

    • Bratislava - Krasňany, Pekná cesta 13

      Vybrat

    • Chminianska Nová Ves, Sv.Pavla 28/A

      Vybrat

    • Košice, Moskovská trieda 1

      Vybrat

    • Petrovany, Petrovany 317

      Vybrat

    • Poprad, Ludvíka Svobodu 67

      Vybrat

    • Prešov - pri Čiernom moste, Raymanova 3

      Vybrat

    • Senec, Lichnerova 24

      Vybrat

    • Trnava, Trstínska cesta 3

      Vybrat

    • Zvolen - pešia zóna, Nám. SNP 84

      Vybrat

Vaša evidovaná poloha je:
Vašu polohu sa nepodarilo zistiť automaticky
Zadajte prosím vašu polohu

Najbližšie odberné miesto

Nie je vybrané najbližšie miesto
Vyberte si iné z 14 v SR

Radi Vám pomôžeme


Informujte sa na našom oddelení starostlivosti o zákazníkov:

221 025 196 Po - Pia:9:00 - 17:00

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 9.9 €
  • Odborná online pomoc
  • Odberné miesta po celej SR
  • Pilulka Klub - za každý nákup odmena

Popis výrobku

Coldrex Horúci nápoj Citrón 14x5g

Šálka horúceho nápoja Coldrex Citrón vám pomôže znovu nájsť cestu k sústredeniu a umožní vám ľahšie dýchať.

Tento horúci nápoj, ktorý bol navrhnutý na rýchlu úľavu od príznakov prechladnutia a chrípky, obsahuje známu látku proti bolesti paracetamol, a tiež dekongescens fenylefrín-hydrochlorid.

Paracetamol pomáha zmierniť bolesť hlavy, dutín, bolesť v hrdle a boľavé telo, a tiež môže znižovať teplotu, ak je prítomná horúčka.

Fenylefrín-hydrochlorid prináša úľavu od upchatého nosa a dutín, umožňuje teda ľahšie dýchať.

Tento liek obsahuje aj vitamín C.

Vhodný pre dospelých a mladistvých od 15 rokov (s hmotnosťou nad 50 kg).

  • Každá dávka obsahuje paracetamol 750 mg a fenylefrín-hydrochlorid 10 mg.
  • Neužívajte spolu s iným liekom, ktorý obsahuje paracetamol, alebo inými liekmi na úľavu od kašľa a prechladnutia, kongescie alebo upchatého nosa.
  • Vždy čítajte príbalovú informáciu.

Zobraziť viac informáciíZobraziť menej informácií

Najnovšie hodnotenie

  • Zuzana Bartekova, 2017-09-26 11:16:25

    Vždy rýchla a účinná pomoc

    5 z 5

  • Peter Marko, 2017-03-06 17:33:37

    Super, pomáha mi, keď som slabí a niečo na mňa ide.

    5 z 5

Doplňujúce informácie

EAN: 8590335011212
ŠUKL: 5660A
Značka: COLDREX
Cesta podania: Perorálne
Lieková forma: Prášok
Dodávateľ na trh: OMEGA PHARMA a.s.
Režim výdaja: Liečivé prípravky bez lekárskeho predpisu
Trápi ma: Chrípka a nachladnutie
Výrobca: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare

Hodnotenie 5 z 5

  • Zuzana Bartekova, 2017-09-26 11:16:25

    Vždy rýchla a účinná pomoc

    5 z 5

  • Peter Marko, 2017-03-06 17:33:37

    Super, pomáha mi, keď som slabí a niečo na mňa ide.

    5 z 5

Vložiť nový komentár

: *

:

1 - najhoršia, 5 - najlepšia

: *


Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Podobné produkty

+421 221 025 196 Po - Pia 9:00 - 17:00

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky denné ponuky (39)

Prihlásenie

: *

: *

zaslať zabudnuté heslo

Nemám účet,
chcem sa registrovať.

Košík:

0 ks za 0,00 €

Nakúpte tovar ešte za 9,90 € a dopravu máte zadarmo!
Pozrite sa na naše cenové trháky

Zobrazit košík

Tento web používa na poskytovanie služieb , personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte Ďalšie informácie
Súhlasím