Späť na vianočný rozcestník #cestaspilukou

Cesta za darčekmi

Vydajte sa s Pilulkou na zábavnú Cestu za darčekmi! Objavujte krásne zákutia našej republiky, zdieľajte fotky z výletov a vyhrávajte každý týždeň hodnotné darčekové balíčky. Vezmite rodinu alebo priateľov a vykročte s nami na cestu zdravého životného štýlu. Pretože lepší život je vonku, ideálne v pohybe a s tými, ktorých máte radi.

 

Ako sa zapojiť do súťaže

  • 1Vyberte si z nášho zoznamu výletov
  • 2Vyrazte na výlet a užite si parádny deň so svojimi blízkymi
  • 3Počas výletu si spravte fotku, ktorú zdieľajte na Instagrame pod hashtagom #cestaspilulkou a označíte @pilulkask
  • 4Nezabudnite, že je potrebné mať instagramový profil vo verejnom režime. Jedine tak uvidíme váš súťažný príspevok.
  • 5Vyhrávajte každý týždeň až do 12. 12. 2021 darčekové balíčky v hodnote 60 až 120 euro

...a potom hurá na ďalšiu cestu! Každý výlet sa počíta, pokiaľ teda podniknete všetkých 5 ciest, môžete vyhrať až päťkrát.

Celé pravidlá

Chcete zvýšiť svoju šancu na výhru?

V tom prípade pripojte k fotke na Instagram tiež screenshot vašej chodeckej výzvy
v rámci Pilulka Fit. Stačí nahrať príspevok ako album.

 

Vyberajte z týchto výletov

Cestu za darčekmi môžete podniknúť po celom Slovensku. Stačí si vybrať výlet podľa svojho gusta a vyraziť. Pripravili sme pre vás či už relaxačné prechádzky, ktoré zvládnete napríklad aj s kočíkom, tak aj náročnejšie výstupy s výhľadmi vyrážajúce dych. Ktorý pokoríte ako prvý?

Čo môžete vyhrať?

Za aktivitu na čerstvom vzduchu si zaslúžite skvelé odmeny. Preto sme pre vás pripravili balíčky v hodnote 60 až 120 €. Každý z nich vám urobí veľkú radosť a naviac podporí váš zdravý životný štýl. Nájdete tam napríklad tieto darčeky.

 

Buďte Fit s Pilulkou a zbierajte odmeny

Každý výlet je výherný! Za nachodené kroky získate kredity, ktoré potom môžete využiť na nákup. Stačí si stiahnuť aplikáciu Pilulka a prihlásiť sa do výzvy Pilulka Fit.

Vianoce s ľadovým pokojom

Vianoce už klopú na dvere. Chcete ich prežiť v pohode a s úsmevom na tvári? Darčeky pre celú rodinu zoženiete pohodlne na Pilulke, stačí sa mrknúť na našu vianočnú inšpiráciu.

Inšpirovať sa

Výhry do Cesty za darčeky vám nadelili: Yves Rocher, Aporosa, Adelle Davis , Laboratoire Bioderma, BORGY SK s.r.o., Inca Collagen, GlaxoSmithKline, L'Oreal Pharma SR, Interpharm a Inpharm. Ďakujeme!

Lepší život je Pilulka