Najlepšie hodnotené Darčekové balenie čajov - Doplnok stravy

(1 produktov)


Kolekcie čajov môžu byť milým darčekom k narodeninám alebo k meninám. Vyberte si z rôznych kolekcií čajov, od ovocných, cez bylinné až po kolekcie s anglickým čajom alebo mixy rôznych príchutí. Čaje v atraktívnych baleniach potešia každého. Urobiť …

 Zobraziť viac


Kolekcie čajov môžu byť milým darčekom k narodeninám alebo k meninám. Vyberte si z rôznych kolekcií čajov, od ovocných, cez bylinné až po kolekcie s anglickým čajom alebo mixy rôznych príchutí. Čaje v atraktívnych baleniach potešia každého. Urobiť radosť svojim blízkym môžete napríklad na narodeniny, Vianoce alebo len tak pre radosť. Čajové kazety v našej ponuke sú veľmi lákavé a plné tých najlepších čajov. Každá čajová kazeta obsahuje viac druhov čajov.

Rozmanitosť chutí v čajovej kolekcii

Pokiaľ si radi vychutnávate počas dňa niekoľko šálok čaju, je pre vás to pravé, zakúpiť si čajovú kolekciu. Nemusíte sa tak obávať toho, že by vás chuť čaju omrzela. Rozmanitosť chutí vám zaručí správny výber v správnu chvíľu. Pochutnať si môžete aj na zimných čajoch, ktoré vám pripomenú Vianoce, bio čajoch alebo pre vaše ratolesti nájdete v ponuke detské čaje.

Užívatelia si najviac obľúbili rady Fyto Pharma, Leros a Agrokarpaty. Najlepšie hodnoteným výrobkom je Fyto Pharma Ovocno-bylinný mix čajov 6 druhov 30 x 2 g.

Produkty z kategórie Set čajov sme pre vás zoradili od najlepšie hodnotených. Tovar z kategórie Set čajov sme pre vás podkladali od najlacnejších po najdrahší. V kategórii Set čajov nájdete tovar poskladaný od najkvalitnejších kúskov.