Braun ThermoScan 7 IRT6520 ušný teplomer so systémom "AGE Precision" biely s hračkou

Braun ThermoScan 7 IRT6520 ušný teplomer so systémom "AGE Precision" biely s hračkou

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Najpresnejší telomer s patentovanou technológiou

ThermoScan 7® je najpokročilejší ušný teplomer značky Braun. Používa patentovanú technológiu Age Precision®, ktorá sa zhoduje s výsledkami merania s vekom dieťaťa a umožňuje ich správnu interpretáciu.

Už žiadne hádanie

Výskum ukazuje, že definícia horúčky sa mení s vekom kĺbov. Ak vezmeme do úvahy túto skutočnosť, teplota považovaná za bežnú pre 4-ročné dieťa môže byť pre novorodenca horečnatým stavom. Aby sa zabránilo zlým výsledkom a zlej interpretácii teploty, Braun vyvinul jedinečnú technológiu Age Precision®. Stručne povedané, Age Precision® pomáha správne interpretovať výsledok merania teploty dieťaťa s prihliadnutím na jeho vek. Ucho je skvelým miestom pre meranie telesnej teploty, pretože rovnaká krv prúdi do bubienku, ako tá, ktorá preteká cez centrum kontroly tela v mozgu.

Systém merania

Teplomer Braun Thermoscan meria infračervené žiarenie emitované ušným bubienkom ucha a okolitého tkaniva. Je ideálny na meranie teploty (doma) aj u dojčiat vďaka malej a jemnej sonde. Používa sa v ordináciách lekárov a tiež v nemocniciach. Presnosť merania, ktorá je až dve desatiny stupňa, z neho robí najlepšiu voľbu pre profesionálov, ale aj pre každú rodinu.

Interpretácia výsledku merania podľa veku

Vďaka technológii AgePrecision vám prístroj umožňuje interpretovať výsledok podľa veku dieťaťa alebo člena rodiny. Po meraní teploty ušný teplomer Thermoscan Braun 7 IRT 6520 zobrazuje zodpovedajúcu farbu: zelená - normálna teplota žltá - zvýšená teplota červená - horúčka.

Vyhrievaná koncovka

Na rozdiel od iných ušných teplomerov, BRAUN ThermoScan 7 má vyhrievanú koncovku, ktorú zahreje merané mieto v uchu ak je chladné a umožňuje tak presné čítanie teploty a menšie nepríjemnosti pre dieťa. Počas merania teploty sa mäkká, jemná špička ohrieva až do 34 ° C bez toho, aby spôsobovala stres.

Ochranné kryty

Praktické sú tiež certifikované jednorazové ochranné kryty (21 kusov), ktoré zabraňujú prenosu mikroorganizmov medzi meraniami.

Obsah balenia:

  • Teplomer
  • Ochranný kryt
  • 21 vymeniteľných nástavcov
  • 2 x 1,5V AA batérie
  • Návod na obsluhu.
Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky Braun, ktoré nájdete v kategóriách Teplomery pre deti, Teplomery a Elektro. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Teplomery pre deti.

EAN: 4022167652119
Značka: Braun
Originálny názov: BRAUN ThermoScan 7 IRT6520 ušný teplomer so systémom "AGE Precision", biely s hračkou
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4022167652119
Značka: Braun
Originálny názov: BRAUN ThermoScan 7 IRT6520 ušný teplomer so systémom "AGE Precision", biely s hračkou
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia