Braun Pánsky holiaci strojček Series 5 5160s

Braun Pánsky holiaci strojček Series 5 5160s

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

60 dní záruka vrátenia peňazí. Viac info TU.


Oholená tvár bez podráždenia je ideálna, ak chcete urobiť dojem. S holiacim strojčekom Braun Series 5 5160s Wet&Dry ju môžete mať v priebehu chvíle. Holenie je efektívnejšie vďaka senzoru hustoty fúzov a tiež 8D výkyvnej hlave, ktorá sa prispôsobí tvarom tváre.

Rozpozná hustotu vašich fúzov

Nový rad holiacich strojčekov Braun Series 5 je vybavený automatickým senzorom, ktorý rozpozná hustotu vašich fúzov a prispôsobí tomu svoj výkon. Ponúka tak pohodlné oholenie aj hustejších fúzov bez ťahania.

Kopíruje tvary tváre

Multiflexibilná 8D holiaca hlava je vybavená tromi samostatne pohyblivými prvkami, zároveň sa pohybuje aj celá holiaca hlava. Počas holenia tak dokonale kopíruje tvary vašej tváre a pomáha lepšie oholiť aj ťažko dostupné miesta, ako je krk alebo línia pozdĺž dolnej čeľuste.

Ďalšie funkcie

Vďaka vodeodolnosti môžete holiaci strojček používať nielenv sprche, ale aj s penou či gélom na holenie.Mokré holenie je vhodné pre mužov s citlivou pokožkou, pretože znižuje podráždenie počas holenia.

Pomocou výsuvného detailného zastrihávačaľahko upravíte kotlety alebo okraje fúzov či briadky. Výsuvný zastrihávač nie je určený pre plošné zastrihávanie na dĺžku strniska.

Až 50 minút prevádzky na batérii

Strojček je vybavený kvalitnou Li-Ion batériou, ktorá Vám ponúkne až 50 minút bezkáblovej prevádzky už po hodine nabíjania. Pre jedno oholenie môžete tiež využiť päť minútové rýchle nabitie.Strojček z bezpečnostných dôvodov možno používaťi ba bez pripojeného napájacieho kábla.

Obsah balenia

1x holiaci strojček Braun Series 5 5160s
1x napájací kábel
1x kryt holiacej hlavy
1x čistiaci štetec
1x nabíjací stojanček

Upozornenie: Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť, a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.

Vyskúšajte tiež ďalšie produkty značky Braun, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Kúpeľ a Holiace strojčeky. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Holiace strojčeky.

EAN: 4210201180616
Značka: Braun
Pre: Pre mužov
Vlastnosti: Vodeodolné
Originálny názov: Pánsky holiaci strojček Series 5 5160s holiaci strojček BRAUN
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 4210201180616
Značka: Braun
Pre: Pre mužov
Vlastnosti: Vodeodolné
Originálny názov: Pánsky holiaci strojček Series 5 5160s holiaci strojček BRAUN
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia