Beurer BM 49 tlakomer

Beurer BM 49 tlakomer

Unikátny plnoautomatický ramenný tlakomer od nemeckého výrobcu Beurer. Tento úžasný prístroj v sebe spája spoľahlivý monitor krvného tlaku a tepu s hlasovou funkciou! Dokáže teda interpretovať výsledky nielen na displeji ale aj zvukovou formou v niekoľkých jazykoch, dostupná je aj čeština.

Skladom u dodávateľa Môžete mať už vo štvrtok 23. 9. možnosti doručenia
52,40 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 52.4 kreditov

Beurer BM 49 tlakomer

Pre jednoduchú interpretáciu výsledkov merania tlaku tlakomer disponuje grafickou indikáciou (červené pole - vysoký alebo nízky tlak, zelené pole - optimálny tlak).

Vlastnosti:

 • Funkcia hlásenia hodnoty v 15 jazykoch, vrátane CZ
 • Nastavenie hlasitosti hlásenia
 • Hlasovú funkciu možné úplne vypnúť
 • Výpočet priemernej hodnoty za posledných 7 dní
 • Klasifikácia hodnôt vo farebnej škále
 • Detekcia arytmie
 • Pre obvod paže 22 - 36 cm
 • Funkcia automatického vypnutia
 • Zobrazenie dátumu a času
 • Praktické púzdro
 • Indikácia stavu batérie

Ramenné tlakomery Beurer sú uznané pre ich presnosť, jednoduchosť použitia a cenovú dostupnosť a poskytujú kvalitu za dostupnú cenu každému, kto potrebuje kvalitný monitor krvného tlaku pre domáce použitie. Tlakomery Beurer sú určené na meranie a monitorovanie arteriálneho krvného tlaku na ramene. Meranie je veľmi jednoduché, vhodné úplne pre každého, doma i na cestách. Tlakomery Beurer sú prispôsobené prísnym požiadavkám a špecifikáciám smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach a majú príslušnú značku CE.
Sortiment ramenných tlakomerov Beurer je široký a pokrýva zariadenia od plne automatických jednoduchých modelov s jedným pamäťovým kanálom až po najkomplexnejšie moderné modely s duálnymi pamäťovými kanálmi a dotykovou obrazovkou. Zo širokého sortimentu si vyberie naozaj každý, presne podľa požiadaviek a okolností. Ramenné tlakomery Beurer môžu použiť ľudia všetkých vekových kategórií a môžu byť tiež veľmi užitočné pri starostlivosti o starších v domovoch dôchodcov.
Ramenné tlakomery Beurer boli testované na presnosť a spoľahlivosť a boli označené značkou CE o zdravotníckych pomôckach podľa smernice MDD 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach. Sú tiež v súlade s európskymi normami pre neinvazívne prístroje na meranie krvného tlaku EN1060-1 a EN1060-3. Tlakomery Beurer sú uznávané za najvyššiu kvalitu a presnosť na globálnom trhu zdravotnej starostlivosti. To je skrátka Beurer - prináša spoľahlivosť, presnosť, pohodlie a jednoduchosť použitia za prijateľnú cenu.

Pozrite tiež ostatné výrobky značky Beurer, ktoré sú v kategóriách Zdravotnícky materiál, Zdravotná technika a Tlakomery a príslušenstvo. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Tlakomery a príslušenstvo.

EAN: 4211125656317
Značka: Beurer
Režim výdaja: Zdravotnícke prostriedky
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: BEURER BM 49 / 3 letá záruka
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Na normálnu funkciu srdca

Ďalšie produkty Beurer

Odporúčame vám tieto podobné produkty

EAN: 4211125656317
Značka: Beurer
Režim výdaja: Zdravotnícke prostriedky
Pre: Pre dospelých
Veľkosť balenia: 1 ks
Originálny názov: BEURER BM 49 / 3 letá záruka
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia