Beauté Pacifique Paradoxe Regeneračný očný krém 15 ml

Beauté Pacifique Paradoxe Regeneračný očný krém 15 ml

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Dosiahnite mladistvý vzhľad vďaka hydratačnému krému Paradoxe Anti-Age Eye Creme. Vysoko aktívne zložky obsiahnuté v tomto kréme odďaľujú a zmierňujú prejavy starnutia pokožky a pomáhajú udržať pokožku očného okolia mladú a zdravú čo najdlhšie.

Krém obsahuje jedinečný výťažok z jadierok čilského hrozna s vysokým obsahom Resveratrol-u a Procyanidin-u, ktorý účinne odďaľuje a zmierňuje biologické zmeny súvisiace s procesom starnutia pokožky. Prírodný výťažok z rastliny Spilanthes Acmella Flower okamžite napína štruktúru kolagénových a elastínových vlákien. Všetky aktívne zložky sa dostávajú do najspodnejších vrstiev pokožky prostredníctvom skvalénu, ktorý je pleti vlastný. Skvalén udržuje pokožku hebkú ako pri mladej pleti. Produkt pleti dodáva viac hydratácie a to pomocou kyseliny hyalurónovej, ktorá je pleti vlastná a má schopnosť viazať vodu.

Očný krém Paradoxe Anti-Age Eye Creme napomáha bojovať proti voľným radikálom a stresu pokožky, ktoré zapríčiňuje nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu. Naneste krém do oblasti očného okolia. Neaplikujte na očné viečka, pretože pokožka je tam mimoriadne citlivá. Takisto sa vyhnite aj oblasti slzných kanálikov.

Vlastnosti

 • Udržuje pokožku hebkú
 • Zmierňujú prejavy starnutia pokožky a pomáhajú udržať pokožku očného okolia mladú
 • Dodáva pleti viac hydratácie a to pomocou kyseliny hyalurónovej
 • Napomáha bojovať proti voľným radikálom a stresu pokožky, ktoré zapríčiňuje nadmerné vystavovanie sa slnečnému žiareniu
 • Vhodný aj pre veľmi citlivú pleť

Použitie

Krém sa nanesie do oblasti očného okolia. Neaplikovať na očné viečka, pretože pokožka je tam mimoriadne citlivá. Takisto sa vyhnúť aj oblasti slzných kanálikov.

Hlavně zložky

 1. Squalane (skvalén) - je olej, ktorý je pleti vlastný a je dôležitou súčasťou lipidového systému. Do pokožky sa vstrebáva veľmi dobre. Nanometrické kvapôčky skvalénu slúžia ako „distribútor“ vitamínu A a ostatných v oleji rozpustných aktívnych zložiek. Mladá a zdravá pokožka disponuje vysokým obsahom skvalénu ale jeho hladina klesá s pribúdajúcim vekom. Skvalén sa výborne vstrebáva do pokožky a to najmä ak ide o pokožku poškodenú slnkom alebo vekom. Nedostatok skvalénu v pokožke spôsobuje jej predčasné starnutie, pokožka je suchá a stráca pružnosť. Časti tela so suchou pokožkou ako ruky, lakte, kolená atď. sa vďaka skvalénu opäť stávajú hebkými.
 2. Vitis Vinifera (olej z jadierok čilského hrozna) – tento špeciálny čilský olej obsahuje výrazné množstvo Resveratrol-u a Procyanidin-u. Komplexná medicínska štúdia dokazuje, že Resveratrol a Procyanidin dokážu oddialiť starnutie pokožky a predĺžiť životnosť buniek, a preto tento produkt udržuje pleť dlhšie mladú a zdravú.
 3. Spilanthes Acmella Flower (Acmella oleracea) – je výťažok z novo objavenej exotickej rastliny, ktorý má sťahujúce účinky keď sa dostane do kontaktu z fibroblastovými bunkami. Fibroblastové bunky sťahujú pokožku a to tak, že sťahujú k sebe štruktúru kolagénových a elastínových vlákien.
 4. Aloe Barbadenis Leaf Juice Powder ( šťava z listov Aloe Barbadenis) – je prírodná surovina, ktorá slúži ako zmäkčovadlo a je veľmi známa kvôli liečivým a upokojujúcim účinkom.
 5. Hydrolyzed Collagen(hydrolyzovaný kolagén) - je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.
 6. Sodium Hyaluronate (hyaluronát sodný) - je zložka, ktorá tvorí hydratačnú bariéru na povrcu pokožky a umožňuje tak pokožke udržať si zvýšený stupeň hydratácie v epiderme.
 7. Tocopheryl Acetate (tokoferol acetát) - je špecifická forma vitamínu E, ktorá chráni pokožku pred voľnými radikálmi.

Skúste tiež ďalšie produkty značky Beauté Pacifique, ktoré nájdete v kategóriách Kozmetika, Okolie očí a Starostlivosť o pleť. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Krémy proti vráskam.

EAN: 5705676001737
Značka: Beauté Pacifique
Forma: Krém
Pre: Pre dospelých
Na čo je: Na vrásky
Vlastnosti: Hydratačný, Regeneračný, Proti vráskam
Typy pleti: Citlivá pleť, Zrelá pleť
Veľkosť balenia: 15 ml
Originálny názov: BEAUTÉ PACIFIQUE PARADOXE EYE CREME Regeneračný očný krém 1x15 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5705676001737
Značka: Beauté Pacifique
Forma: Krém
Pre: Pre dospelých
Na čo je: Na vrásky
Vlastnosti: Hydratačný, Regeneračný, Proti vráskam
Typy pleti: Citlivá pleť, Zrelá pleť
Veľkosť balenia: 15 ml
Originálny názov: BEAUTÉ PACIFIQUE PARADOXE EYE CREME Regeneračný očný krém 1x15 ml
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia