Beaphar XtraVital Pieskomil 500g

Beaphar XtraVital Pieskomil 500g

Kompletné prémiové krmivo pre pieskomila.

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Beaphar XtraVital Pieskomil 500g

Krmivo obsahuje všetky potrebné vitamíny a chelátové minerály (ktoré sú obklopené bielkovinovým povlakom pre zlepšenú absorpciu) a je prispôsobené vyživovacím požiadavkám pieskomilov. Pieskomily žijúce v prírode sa živia predovšetkým kúskami bylín alebo bylinnými rastlinami, kvetmi, listami a hmyzom. Preto pieskomily držané v zajatí, potrebujú v strave rovnaké hodnoty bielkovín. XtraVital obsahuje múčku z morčacieho mäsa, ktorá je bohatá na bielkoviny, má nízky obsah tukov a predchádza tak obezite. S prídavkom echinacea, rastlinným výťažkom, ktorý ochraňuje zdravý imunitný systém, MOS (manóza oligosacharid) zaisťuje optimálne trávenie. Pridané špeciálne chrumkavé kúsky pomáhajú starať sa o zuby zvieraťa. S čerstvým lucernovým senom z Álp, ktoré obsahuje vitamíny, minerály, vlákninu a bielkoviny. Krmivo pre pieskomily zaistí pre Vášho pieskomila optimálnu hodnotnú výživu, ktorú potrebuje pre svoj zdravý a aktívny život.

Zloženie

Lucerna, pšeničná múčka, sušené semená, vysoký obsah sóje, kukurica, ovos, struk rohovníka, múčka z morčacieho mäsa, extrúzie zrniny, slnečnicové semienka, hrozienka, semienka tekvice, plátky mrkvy.

Akostné znaky

Hrubé proteíny 16,6%, vlhkosť 11,6%, oleje a tuky 5,1%, hrubé popoloviny 4,8%, vláknina 8,2%, vápnik 0,63%, fosfor 0,41% , vitamín A 8994 mj /kg, vitamín D3 1420 mj /kg, vitamín E (alfatokoferol) 79 mj /kg, meď 11 mg /kg.

Kŕmny návod

Pre pieskomila je vhodné, aby stravu hľadal a zbieral, preto jedlo rozhádžte po klietke. XtraVital krmivo je lahodné a pieskomil si ho okamžite vezme. Avšak v prvých dňoch sledujte jeho stravu a zmiešajte ju s malým množstvom pôvodného krmiva. Pieskomily majú radi rutinu, preto ho odporúčame kŕmiť každý deň v rovnaký čas.

Odporúčaná dávka

Pieskomil zje okolo 6-10 gramov denne. Podávajte vždy čerstvé jedlo a vodu každý deň.

Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Veterina.

EAN: 8711231163939
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: BEAPHAR XtraVital pískomil 500g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 8711231163939
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: BEAPHAR XtraVital pískomil 500g
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia