Bayby Sterilizátor fliaš BBS 3020

Bayby Sterilizátor fliaš BBS 3020

Doprava zadarmo

Multifunkčný parný sterilizátor, ktorý zaistí hygienickú čistotu potrieb pre bábätká, aj zdravo uvarí

Skladom u dodávateľa Môžete mať už v piatok 31. 1. možnosti doručenia
Osobný odber v lekárni nie je možný
49,12 €
Nákupom získate 49.12 kreditov

Bayby Sterilizátor fliaš BBS 3020

Kvalitný parný sterilizátor je takmer povinnou výbavou každej mamičky. Zaistí sterilné čistotu fľaštičiek a doplnkov okolo bábätka. Pokiaľ ale vie sterilizátor tiež zdravo uvariť v pare pre celú rodinu, je to multifunkčný prístroj, ktorý bude vítaným pomocníkom každej rodiny s malými deťmi. Multifunkčný digitálny parný sterilizátor BAYBY BBS 3020 taký je. Naviac má veľkú kapacitu - zvládne naraz sterilizovať až 6 dojčenských fliaš vrátane doplnkov. S funkciou rýchlej sterilizácie zvládne proces behom 10 minút. A keď skončí sterilizačné program, zvládne ten istý stroj zdravo uvariť treba mrkvičku na pare.

  • Sterilizátor na 6 dojčenských fliaš a doplnkov
  • Umožňuje sterilizovať 6 dojčenských fliaš vr. doplnkov (cumlíky, viečka atď.) počas 10min.
  • Sterilizačný cyklus 6 alebo 12 hodín
  • Možnosť nastavenia sterilizačného cyklu na 6 alebo 12 hodín.
  • Varenie v pare
  • Funkcia parného ohrevu je určená pre varenie pokrmov v pare.
  • Digitálny LCD displej
  • LCD displej vás informuje o prebiehajúcom procese.
  • Jednoduché použitie

Prístroje, ktoré ponúkajú viac funkcií naraz, sú veľmi obľúbené. S jedným pomocníkom sa potom zvládne hneď niekoľko vecí naraz. Presne taký je aj Multifunkčný digitálny parný sterilizátor BAYBY BBS 3020, ktorý ponúka hneď niekoľko zaujímavých funkcií naraz - vie sterilizovať, aj variť. S prehľadným displejom sa ľahko zorientujeme v ponuke programov a naučíme sa prístroj rýchlo ovládať.
Vďaka veľkej kapacite sa nám do prístroja zmestí až šesť fľaštičiek aj s doplnkami, ako sú cumlíky, viečka, atď., A s funkciou rýchlej sterilizácie bude proces hygienickej čistoty hotový už do desiatich minút. Prístroj umožňuje tiež sterilizačný cyklus na 6 alebo 12 hodín. Vďaka tejto funkcii môžete napr. Zapnúť sterilizačné program večer, pred spaním a ráno máte rovno k ruke pripravenej dojčenské potreby v absolútnej hygienickej čistote priamo na použitie. S prístrojom sa pracuje veľmi jednoducho, stačí vyskladať fľaštičky hore dnom do držiaka fliaš, cumlíky a viečka na držiak doplnkov a naliať do prístroja 90 ml vody a priklopiť vekom a nastaviť požadovaný program. Zvukový aj svetelný signál nás potom informuje o konci sterilizačného procesu.
Funkcia parného ohrevu - na ovládacom paneli prehľadne označená ako "steam", je určená pre varenie pokrmov v pare, čo je najzdravší spôsob prípravy pokrmov. Jedlá pripravené na pare si uchovávajú vitamíny a dôležité živiny pre zdravie. Jemne parou povarená zelenina a ovocie je ideálny pre bábätká, ktoré začínajú jesť pevnú stravu, ale vďaka veľkej kapacite prístroj môžeme využiť aj pre uvarení pre celú rodinu.
Na varenie v pare využijeme parnej mriežku, ktorá je súčasťou prístroja, na ktorú položíme nakrájané kúsky zemiakov, mrkvy, brokolice, či ďalšie zeleniny (ale i ovocie). Do prístroja dáme vhodné množstvo vody (záleží na potrebnej dĺžke varenie - bližšie informácie nájdeme v priloženom návode) a zapneme tlačidlo "steam". Po ukončení cyklu varenia zhasne svetelná signalizácia.
Prehľadný digitálny LCD displej ovládacieho panela nás informuje o prebiehajúcom procese a umožňuje jednoduché ovládanie prístroja. Všetky časti, okrem nerezové výhrevné dosky sú vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú BPA (Bisphenol A).

Vyskúšajte tiež ďalšie výrobky značky BAYBY, ktoré sú v kategóriách Parné sterilizátory, Matka a dieťa a Sterilizátory.

EAN: 8590669171651
Značka: BAYBY
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Originálny názov: Sterilizátor fliaš BBS 3020 Multifunkčný sterilizátor BAYBY
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame Vám tieto podobné produkty

Doplňujúce informácie

EAN: 8590669171651
Značka: BAYBY
Pre: Pre deti, Pre dospelých
Originálny názov: Sterilizátor fliaš BBS 3020 Multifunkčný sterilizátor BAYBY
Na stiahnutie: Príbalová informácia
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia