Avionaut Autosedačka SKY (40-125cm, 0-25 kg) sivá 1 ks

Avionaut Autosedačka SKY (40-125cm, 0-25 kg) sivá 1 ks

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný
Darček:
Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml ako darček.
Platí pri kúpe produktov z kategórie Matka a dieťa nad 15 €.

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml !

Akcia !

Nakúpte produkty z kategórie Matka a dieťa nad 15 € a získate Naif SUN Ochranné mlieko na opalovanie SPF 50 15 ml ako darček. *

*Platí do vydania zásob. 

Autosedačka sa pripevňuje do auta s pomocou bezpečnostných pásov vozidla a dvoch popruhov autosedačky. Pre maximálnu stabilitu sedačky je jej súčasťou podporná noha s vizuálnym indikátorom správneho upevnenia.

Vlastnosti:

  • Autosedačka pre deti od 40 do 125 cm / od narodenia do 25 kg
  • Umožňuje cestovanie dieťaťa v polohe proti smeru jazdy od narodenia až do výšky postavy 125 centimetrov, tj. cca do 6 rokov
  • Poloha proti smeru jazdy poskytuje najväčšiu ochranu hlavy a krku dieťaťa v prípade nárazu

Pohodlie malého cestujúceho zaručuje mäkké polstrovanie najvyššej kvality a variabilný vyberateľná vložka, vďaka ktorej vnútro autosedačky ľahko prispôsobíte veľkosti dieťaťa. Modulárny vložka navyše poskytuje ďalšiu úroveň ochrany dieťaťa v autosedačke. Inovatívny systém bočnej ochrany minimalizuje riziko následkov bočného nárazu.

Poťah autosedačky je vyrobený z najkvalitnejších tkanín, mäkkých, šetrných k pokožke dieťaťa, a napriek tomu odolných. Poťahy všetkých autsedaček Avionaut spĺňajú normy Oeko-tex štandard 100, potvrdzujúci, že poťahy neobsahujú zdraviu škodlivé látky. Poťah je možné prať v práčke.

Vysokú bezpečnostnú triedu zaisťuje optimálna kombinácia EPP, PP, PA a pamäťovej peny, ktoré absorbujú preťaženia v prípade nárazu. Inovatívny materiál EPP sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči fyzikálnym a chemickým faktorom. Vynikajúce parametre pevnosti robí tento materiál ideálny pre konštrukciu autosedačiek, pretože sa nedeformuje ani pri vysokých zaťaženiach spôsobených kolízií.

Bezpečné sedenie dieťaťa zaisťujú nastaviteľné 5-bodové bezpečnostné pásy a nastaviteľná opierka hlavy, ktorú možno prispôsobiť potrebám rastúceho dieťaťa. Autosedačka umožňuje použitie iba v polohe proti smeru jazdy, ktorá poskytuje najväčšiu ochranu hlavy a krku dieťaťa v prípade nárazu.

Autosedačka spĺňa požiadavky európskej homologačné normy ECE R-129. Autosedačky Avionaut sú testované a certifikované v mnohých európskych výskumných inštitúciách pre záruku čo najvyššej bezpečnosti a komfortu cestovania. Autosedačka Avionaut Sky prešla úspešne švédskym testom Plus, ktorý sa vyznačuje vysokými bezpečnostnými štandardmi.

Skúste tiež ostatné produkty značky Avionaut, ktoré sú v kategóriách Detské autosedačky a cestovanie, Matka a dieťa a Autosedačky 0-13 kg. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Detské autosedačky a cestovanie.

EAN: 5907603469829
Značka: Avionaut
Veľkosť balenia: 1 ks
Vek: 0 - 6 rokov
Originálny názov: Autosedačka SKY (40-125cm, 0-25 kg) šedá
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN: 5907603469829
Značka: Avionaut
Veľkosť balenia: 1 ks
Vek: 0 - 6 rokov
Originálny názov: Autosedačka SKY (40-125cm, 0-25 kg) šedá
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia