AvePharma Arpalit Dog elektronický repelent

AvePharma Arpalit Dog elektronický repelent

Elektronický repelent je veterinárny technický prostriedok vhodný pre psy všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pre staršie a slabšie zvieratá náchylné k ochoreniam, pre šteniatka, aj v dobe laktácie aj pre zvieratá žijúce v domácnosti. Netoxické pre zvieratá, bez zápachu, bezpečný.

Môžete mať už dnes možnosti doručenia Skladom 5+ ks
18,49 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
V košíku máte 0 ks za 0 €
Nákupom získate 18.49 kreditov
3.33
Zákazník odporúča 67 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 67 % zákazníkov odporúča
3.33
Zákazník odporúča 67 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 67 % zákazníkov odporúča

Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy vo frekvencii 40 kHz nepočuteľné pro človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 metrov od zvieraťa a tým bránia napadnutiu. Účinnosť elektronického repelentu neklesá vo vlhku a daždi, ale pred kúpaním zvieraťa sa musí odložiť. Doba použiteľnosti: 10 mesiacov – od aktivácie, 3 roky – bez aktivácie.

Cieľový druh zvierat

Psi

Indikácie:

  • Veterinárny technický prostriedok elektronický repelent Arpalit® Dog je vhodný pre psi všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pre staršie a slabé zvieratá náchylné k chorobám, pre šteňatá, v dobe laktácie aj pre zvieratá prebývajíce v domácnosti
  • Veterinárny technický prostriedok elektronický repelent Arpalit® Dog sa pripne na obojok otvorom smerom k telu zvieraťa. Elektronický repelent obsahuje mikročip, ktorý vydáva ultrazvukové impulzy o frekvencii 40 kHz nepočuteľné pre človeka a zviera. Krátke ultrazvukové impulzy rušia a odpudzujú parazity v okruhu 3 metrov od zvieraťa a tým bránia napadnutiu
  • Účinnosť elektronického repelentu Arpalit® Dog neklesá vo vlhku a daždi, ale pred kúpaním zvieraťa sa musí odložit
  • Elektronický repelent Arpalit® Dog sa doporučuje používať predovšetkým v období najvyššieho výskytu parazitov (marec – september)
  • Po nasadení elektronického repelentu na obojok zvieraťa sa zníži výskyt parazitov v závislosti na počiatočnom zamorení zvieraťa. K výraznému zníženiu výskytu parazitov dochádza po 7 dňoch od nasadenia elektronického repelentu
  • U zvierat s významným výskytom parazitov sa doporučuje, najmä v počiátočnej fáze vysokého zamorenia parazitmi, skombinovať elektronický repelent Arpalit® Dog s antiparazitárnými prípravkami (Arpalit Neo® sprej, mechanický rozprašovač, pena). Po 35 dňoch od nasadenia sa, obvykle, na tele zvieraťa parazity nevyskytujú. Tento stav zptrváva po dobu účinnosti elektronického repelentu 10 mesiacov od prvej aktivácie
  • Elektronický repelent Arpalit® Dog je neškodný pre ľudí aj zvieratá, nie je toxický, je bez zápachu

Spôsob použitia

Vyberte prístroj z obalu a odstráňte červenú poistku. Po 10 násobnom zablikaní LED svetla sa zariadenie aktivuje. Po aktivácii elektronického repelentu je odhadovaná životnosť batérie 1 rok. Elektronický repelent Arpalit® Dog upevnite prívesok na obojok zvieraťa. Otvor s mriežkou, odkiaľ sú ultrazvukové vlny vydávané, musí smeřovat k telu zvieraťa.

Pre kontrolu funkcie elektronického repelentu stisknite tlačítko, rozsvietenie LED žiarovky signalizuje, že je zariadenie funkčné. Elektronický repelent Arpalit® Dog elektronický repelent napája litiová bateria, ktorú nie je možné vymeniť.

Zvláštne upozornenia:

  • Zariadenie je malé, dbajte na zvýšenú pozornost pri manipulácii u malých deťoch
  • Chráňte elektronický repelent Arpalit® Dog pred poškodením v prítomnosti iných zvierat
  • Chráňte pred potopením ve vode. Neotvárajte. Uchovávajte mimo dosahu detí

Zvláštne podmienky pre uchovanie

Uchovávajte v suchom prostredí pri teplote 5–25 °C.

Skúste tiež ostatné produkty značky AvePharma, ktoré nájdete v kategóriách Veterina a Antiparazitiká. Ak si nie ste istí výberom tohto produktu, inšpirujte sa v kategórii Proti kliešťom.

EAN: 8594013703055
Značka: AvePharma
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: Arpalit Dog elektronický repelent 1x1 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia

Odporúčame vám tieto podobné produkty

3.33
Zákazník odporúča 67 % zákazníkov odporúča
5
4
3
2
1
Zákazník odporúča 67 % zákazníkov odporúča

Hodnotenie produktov

{{ comment.name }}
Overený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník odporúča Zákazník odporúča
Zákazník neodporúča Zákazník neodporúča

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitočné?
EAN: 8594013703055
Značka: AvePharma
Režim výdaja: Veterinárne produkty
Originálny názov: Arpalit Dog elektronický repelent 1x1 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia