Antilip tbl 1x20 ks

Antilip tbl 1x20 ks

Mrzí nás to, produkt aktuálne nie je dostupný

Odporúčame vám tieto podobné produkty

Pozrite sa tiež na produkty v podobných kategóriách

Rada nášho farmaceuta

MedPharma Lecitín Forte 1325 mg 107 kapsúl

Lecitín je prírodná látka nevyhnutná pre správnu funkciu všetkých buniek v tele. Pat…

9,02 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 99 ks tohto produktu. Ak potrebujete nakúpiť viac kusov, kontaktujte nás prosím na obchod@pilulka.sk.
  • Antilip® obsahuje monacolin K z červenej fermentovanej ryže, ktorý prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok na udržanie normálnej hladiny cholesterolu v krvi sa dosiahne pri príjme 10 mg monacolinu K z červenej fermentovanej ryže denne.  

Aktívne látky: polyglukózamín ChitoClear®* (chitosan) (polymér β-1,4-D-glukózamínu a N-acetyl-D-glukózamínu) s nízkou molekulovou hmotnosťou získaný zo schránok morských kreviet, červená fermentovaná ryža (Monascus purpureus), extrakt z listov Brassica rapa campestris, štandardizovaný na minimálne 95 % fytosterolov (AS-2®**), vitamín C.

Odporúčané dávkovanie: 2 tablety 30 minút pred večerou. Pretože Antilip® obsahuje prírodnú vlákninu (polyglukózamín), odporúča sa vypiť väčšie množstvo tekutín ihneď po užití tabliet, aby sa vláknina čo najskôr dostala do žalúdka a takisto aj počas dňa, aby sa uľahčila hydratácia vlákniny a tým sa zvýšila jej aktivita. V niektorých prípadoch užívanie polyglukózamínu môže spôsobiť prechodnú zápchu. V prípade zápchy odporúčame vypitie veľkého množstva vody a neustále vykonávanie fyzických aktivít. Niekedy sa môžu objaviť alergické reakcie (vyrážky a /alebo opuchy).

EAN:
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: Antilip tbl 1x20 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia
EAN:
Cesta podania: Perorálne - prehĺta sa
Forma: Tableta
Režim výdaja: Doplnok stravy
Originálny názov: Antilip tbl 1x20 ks
Skladom u dodávateľa Zajtra môžete mať možnosti doručenia