Ako schudnúť?

Už ste skúsili množstvo diét a žiadne nefungovali tak, ako mali? Skúste naše prípravky na chudnutie. Tieto prípravky sú navrhnuté tak, aby vám pomohli zrýchliť metabolizmus a tým uľahčiť chudnutie. Po ich užívaní sa vám sformuje postava, o ktorej sa vám doteraz len snívalo, a po niektorých prípravkoch získate aj prirodzenú imunitu. Tiež skvele pôsobia na vyčerpanie a únavu.

Ako schudnúť?
chudnutie , diéta

Koktaily na chudnutie

Nutrične vyvážené koktaily sú náhradou bežnej dennej stravy bohatej na proteíny a vlákninu. K dispozícii sú vo forme hotových koktailov alebo prášku, z ktorého ľahko a rýchlo pripravíte energeticky bohatý nápoj či smoothie alebo ním môžete dochutiť napríklad svoju rannú porciu müsli.

Koktail

Spaľovače tukov pre ženy

Spaľovače tukov pre ženy

Objavte rýchlejšiu cestu k odbúravaniu tukov. Spaľovače fungujú. Nie sú však zázračným prostriedkom na chudnutie, iba tento proces urýchľujú a podporujú. Dôležitý je balans medzi vyváženou stravou a pravidelným pohybom. Bez vôle a vášho pričinenia sa ani so spaľovačmi tukov vysnívanej postavy nedočkáte.

Tablety a kapsuly na chudnutie

Tablety a kapsuly na chudnutie

Sú v podstate spaľovače tukov. Princípom fungovania je zrýchlenie metabolizmu, prispievajú k normálnemu tráveniu a ovplyvňujú chuť k jedlu. Spravidla ide o prípravky na prírodnej báze s aktívnymi zložkami, ako sú L-karnitín, vitamín C, C.L.A, výťažky z čili papričiek a ďalšie. Väčšina voľne predajných produktov na chudnutie funguje na princípe, že obmedzujú chuť do jedla, urýchľujú spaľovanie (metabolizmus) a regulujú trávenie tukov a sacharidov. Naštartovaním metabolizmu tiež čistia organizmus od toxických látok. Obsahujú účinné látky, ako napríklad kofeín, L-karnitín a vlákninu.

Košík aktualizovaný
FORFEMINA 30 cps
-12 %

FORFEMINA 30 cps Zľava 12 %

Výživový doplnok, bylinný prípravok s mineráliou. Skladom 1-5 ks Skladom 1-5 ks
7,88 € 6,95 €
V jednej objednávke je možné zakúpiť maximálne 0 ks tohto produktu.
6,95 €
čaje na chudnutie

Čaje na chudnutie

čaj na chudnutie

Pri diétach nezabúdajte na pitný režim. Čaje na chudnutie, ako aj spaľovače tukov, podporujú trávenie, tlmia chuť do jedla a znižujú hodnoty tuku v krvi. Dôležité je tieto čaje piť bez cukru, najlepšie aj bez medu. Jedným z najlepších a najčastejšie používaným čajom na chudnutie je zelený čaj.

Proteíny na chudnutie

Proteíny na chudnutie

Hlavnou úlohou proteínov je nárast a regenerácia svalovej hmoty. Proteíny na chudnutie sú bohaté na bielkoviny a, naopak, obsahujú nízky podiel sacharidov.

Cviky na chudnutie
Cviky na chudnutie

Ako schudnúť z brucha

Brucho patrí k najviac problémovým partiám, čo sa týka chudnutia aj posilňovania. Jedným z najúčinnejších cvikov na posilnenie brucha je „doska“, čiže plank, pri ktorom posilníte celé telo a hlboké brušné svaly. U žien sa obľúbenou cvičebnou pomôckou na tvarovanie kriviek stala obruč. Pri cvičení s ňou posilňujete všetky brušné svaly. Čo sa týka stravovania, jedzte pravidelne, nezabúdajte na vlákninu, dodržujte pitný režim a hlavne nehladujte.

Ako schudnúť z brucha , cviky na brucho
Ako schudnúť zo stehien

Ako schudnúť zo stehien

Spoločne s zadkom a bruškom patria stehná k najproblema­tickejším partiám a často spolu pri posilňovaní súvisia. Zamerajte sa pri svojej zmene životného štýlu na viac pohybu, chodievajte častejšie pešo, jazdite na bicykli a na korčuliach a zakomponujte do svojho denného programu drepy, ktoré môžete vykonávať doma kedykoľvek a účinne nimi posilníte nielen stehná, ale aj zadoček. Vyškrtnite zo svojho jedálnička rýchle cukry, ktoré telo nestíha dostatočne rýchlo spaľovať a tie sa potom ukladajú do tukového tkaniva.

Ako schudnúť zo zadku

Bruško, stehná a zadok sú partie, kde sa najviac ukladá tuk a najťažšie sa tieto partie formujú. Dôležité sú strava a športová aktivita, pretože aktiváciou svalov dochádza k zrýchľovaniu metabolizmu a efektívnejšiemu spaľovaniu tukov. V oblasti stravovania sa zamerajte na konzumovanie viac ovocia i zeleniny, ľahko stráviteľné mäso, ryby a komplexné sacharidy. Cvičenie je veľmi dôležité. Ak chcete nielen zhodiť prebytočné kilogramy, ale aj formovať tvary, stavte na overené cviky: drepy, korčuľovanie, rýchla chôdza a silové drepy so záťažou.

Ako schudnúť zo zadku
Prípravky na chudnutie
Prípravky na chudnutie

Štíhla a pevná postava je snom každej ženy. Kombináciu cvičenia a zdravej životosprávy dopĺňajú zoštíhľujúce prípravky, ktoré pomáhajú odbúravať podkožný tuk a tým prispievajú k tvarovaniu dokonalej siluety. Zoštíhľujúce séra, emulzie a gély okrem odbúravania ložísk prebytočného podkožného tuku odstraňujú tiež toxické látky. Pokožka je po zoštíhľujúcej kúre pevná, jemná a bez nežiadúcich prejavov celulitídy.

Chudnutie po pôrode

Chudnutie po pôrode

Počas tehotenstva a po pôrode prechádza vaše telo veľkými zmenami. Nabrať môžete až 20 kg a ako zhodiť prebytočné kilogramy po pôrode, ktoré vám zostali a získať tak späť štíhlu siluetu? Predovšetkým sa vyvarujte drastickým diétam a hladovaniu. Nezabudnite, že vaša terajšia strava ovplyvňuje aj zdravie vášho bábätka. Začnite pomaly, ale nevzdávajte to. Upravte svoj jedálny lístok, jedzte veľa ovocia a zeleniny a venujte dostatok času ako odpočinku, tak aj pohybu, napríklad prechádzke s kočíkom.

Odpočinok

Časté vstávanie k nočnému dojčeniu je náročné ako pre metabolizmus, tak aj na psychiku, keď ste potom cez deň unavená a často máte chuť siahnuť po rýchlych cukroch v podobe sladkostí.

dojčenie , cukor
energie , vitamíny , minerály , živiny

Strava

Upravte svoj jedálny lístok, jedzte pravidelne každé 2 – 3 hodiny, aby ste mali dostatok energie na dojčenie a tvorbu mlieka, dbajte na vyváženú stravu bohatú na vitamíny, minerály a živiny.

Pohyb

Aj s bábätkom si pri troche vôle nájdete čas na športové aktivity a dostatok pohybu. Bez toho vám zhadzovanie prebytočných kilogramov nepôjde. Využite preto čas, keď bábätko spinká a cvičte aspoň doma (neskôr si nájdete čas napríklad aj zájsť do fitness centra), vyrazte si na poriadne prechádzky s kočíkom a za pekného počasia môžete spojiť príjemné s užitočným a vyraziť na kolieskové korčule s bábätkom v kočíku.

bábätko , kočík